Stariji poštanski vagoni (ne Y) i pripadajuća 'oprema' (kolica itd.)

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
A zbog čega su putujuće pošte – poštanski vagoni – imali otvore za (pretpostavljam) ubacivanje pisama? Da li je bilo zamišljeno da može svatko sa perona ubaciti svoje pismo? Ali ako je bilo tako zamišljeno da li to onda ne bi trebalo da znači su putujuće pošte bile i (u maloj mjeri) pokretne pošte? I koliko se u stvarnosti koristila ta mogučnost ubacivanja pisama?
 

Stanley

Poznati forumaš
A zbog čega su putujuće pošte – poštanski vagoni – imali otvore za (pretpostavljam) ubacivanje pisama? Da li je bilo zamišljeno da može svatko sa perona ubaciti svoje pismo? Ali ako je bilo tako zamišljeno da li to onda ne bi trebalo da znači su putujuće pošte bile i (u maloj mjeri) pokretne pošte? I koliko se u stvarnosti koristila ta mogučnost ubacivanja pisama?
Dobro pretpostavljaš - to je bila uložnica za pisma. I svatko je mogao ubaciti na peronu pisama koliko je htio, a poželjno je bilo da su odgovarajuće frankirana tj. da imaju marke koliko iznosi poštarina. Na pisma se stavljao žig putujuće pošte.
Ako pisma nisu bila odgovarajuće frankirana (bez marke ili s nedovoljnom vrijednosti) na njih se stavljao žig T. Pošta je bila dužna takve pošiljke uručiti primatelju uz naplatu dvostrukog iznosa nedostajuće poštarine. Primatelj je mogao odbiti prijem tj. plaćanje nedostajuće poštarine, a u tom slučaju pismo se vraćalo pošiljatelju (ako je bila poznata adresa i ako je pošiljatelj bio voljan platiti dvostruku nedostajuću poštarinu) ili je komisijski uništeno kao neisporučiva pošiljka.
Koliko se u stvarnosti koristila mogućnost ubacivanja pisama u uložnicu putujuće pošte? Statističke podatke ne znam, ali sam na svom putovanju u PP 41640 Zagreb - Beograd 1978. godine vidio takva pisma. Prikupljena su ne samo na kolodvorima gdje je putujuća pošta imala razmjenu (Novska, Slavonski Brod i Vinkovci) nego i na usputnim kolodvorima gdje je brzi vlak ''Učka'' Rijeka - Beograd imao bavljenje.
Ubacivanje pisama u uložnicu putujuće pošte imalo je svojih prednosti, naročito ako je nekome stalo da pismo što brže doputuje u odredište.
Za kraj: putujuća pošta i pokretna pošta imaju dodirnih točaka samo utoliko što se i u jednoj i u drugoj mogla predati obična pismovna pošiljka (pismo, razglednica, dopisnica). U takvim situacijama putujuća pošta je služila kao pokretna uložnica - ništa manje i ništa više.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Hvala za odgovor.
I još to, zbog čega su neki poštanski vagoni imali vani jedno malo plavo svjetlo?
 

1borna

Veteran foruma
Da bi ih se po mraku lakše pronašlo (plavo da se nebi zamijenilo sa nekim svjetlom od signala ili signalnih znakova željezničara)...
/to su moja saznanja a dali su točna reći će nam naš poštar/
 

Stanley

Poznati forumaš
I još to, zbog čega su neki poštanski vagoni imali vani jedno malo plavo svjetlo?
Ne neki nego svi.
Uvaženi 1borna nije pogodio pravi odgovor, pa ću ponoviti iako sam o tome već pisao u jednoj drugoj temi:
Kada bi putujuća pošta stigla u kolodvor gdje po redu prijevoza ima razmjenu zaključaka na utor iznad vrata izvjesila bi se plava zastavica, a noću ili pri slaboj vidljivosti bi se palilo plavo svjetlo. To je bio znak prometniku da je razmjena u toku i da ne smije dati znak za polazak vlaka dok zastavica ne bude skinuta, ili svjetlo ugašeno.
Prometnici su se morali držati tog propisa, a posada putujuće pošte morala se potruditi da razmjenu obavi u najkraćem roku, po mogućnosti u vremenskom okviru bavljenja vlaka u kolodvoru po voznom redu. Slučajevi pokretanja vlaka usred razmjene bili su rijetki, ali se i to ponekad događalo.

Za ilustraciju prilažem fotografiju muzejskog poštanskog vagona na Glavnom kolodvoru (autor Zdenko Rupnik). Oko gornjih strana vrata vide se utori za zastavicu, kao i svjetlljka:

XqeZCmc.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
»Potujoče pošte so v 60. letih prejšnjega
stoletja v Jugoslaviji začeli opuščati.
Na območju Slovenije je leta 1952/53
vozilo še 16 potujočih pošt, leta
1962/62 le sedem. Leta 1988/89 so
na ozemlju Slovenije delovale le še štiri
potujoče pošte, Ljubljana-Zagreb (38)
in Ljubljana-Beograd (3, 9 in 12). V R
Sloveniji potujočih pošt v bistvu ni bilo;
zadnji prevoz potujoče pošte s posadko
poštnih delavcev na relaciji Ljubljana-
Zagreb je bil 28. avgusta 1991, čeprav
so pošiljke na tej relaciji prevažali z vlaki
do vključno 31. maja 1996. Toda
zapečateni poštni vagoni brez posadke
niso več to, kar je bistvo potujoče pošte.
Potujoča pošta je delovala po letu 1991
v Sloveniji le še na muzejskih vlakih.«

http://www.fzs.si/dokumenti/pdf/novafil_3_2013.pdf
(str. 8 - str. 19)

Da li imamo gdje listu svih putujućih pošti odnosno relacija na kojima su prometovali poštanski vagoni u ex-YU, i vlakova u kojima je koja putujuća pošta prometovala?
 

Stanley

Poznati forumaš
http://www.fzs.si/dokumenti/pdf/novafil_3_2013.pdf
(str. 8 - str. 19)
Da li imamo gdje listu svih putujućih pošti odnosno relacija na kojima su prometovali poštanski vagoni u ex-YU, i vlakova u kojima je koja putujuća pošta prometovala?
Kao prvo, hvala na linku - vrlo zanimljiv članak (ja nemam teškoća s branjem slovenščine).
Listu nemamo, ali na raznim stranama postoje razbacani podaci. Probati ću prikupiti što je moguće više podataka i sastaviti neku listu.
 

Stanley

Poznati forumaš
Kopkali su me ovih dana ti stari vagoni, ta bilo ih je sijaset, ali nikako da pronađem neku novu fotografiju. Stoga se moram osloniti na vlastita sjećanja, a ona su uvijek varljiva iako me pamćenje (da kucnem u drvo) još uvijek dobro služi.
Po glavi mi se mota 4-osovinski poštanski vagon koji je imao dvostruka preklopna vrata, a na njihovim prozorima su bile rešetke. Bio je nekog starog tipa i nepoznatog porijekla, a vozio je još šezdesetih godina. Mislim da ih je bilo više i da su bili u prometu do dolaska suvremenijih vagona (Gredelj, Goša). Nisam 100% siguran kojem su poštanskom centru pripadali, ali mislim da je to bio GPPC Zagreb 2.

Među postojećim modelima sam našao dva koji asociraju na takve vagone, a proizvođač je Piko. Najprije 53327:

DaPDlez.jpg


Zatim 53307 (imam ga u svojoj kolekciji):

p1sBTUh.jpg


Ne bi me čudilo da ti modeli prikazuju upravo vagone o kojima govorim - naročito mi je ''sumnjiv'' onaj prvi, kraći i sa zaobljenim krajevima krova - jer je vagona ex DR/DB bilo dosta na prugama JŽ (vjerojatno neki potječu iz ratnog plijena ili reparacija).
 

nik

Veteran foruma
Kopkali su me ovih dana ti stari vagoni, ta bilo ih je sijaset, ali nikako da pronađem neku novu fotografiju. Stoga se moram osloniti na vlastita sjećanja, a ona su uvijek varljiva iako me pamćenje (da kucnem u drvo) još uvijek dobro služi.
Po glavi mi se mota 4-osovinski poštanski vagon koji je imao dvostruka preklopna vrata, a na njihovim prozorima su bile rešetke. Bio je nekog starog tipa i nepoznatog porijekla, a vozio je još šezdesetih godina. Mislim da ih je bilo više i da su bili u prometu do dolaska suvremenijih vagona (Gredelj, Goša). Nisam 100% siguran kojem su poštanskom centru pripadali, ali mislim da je to bio GPPC Zagreb 2.

Među postojećim modelima sam našao dva koji asociraju na takve vagone, a proizvođač je Piko. Najprije 53327:

DaPDlez.jpg


Zatim 53307 (imam ga u svojoj kolekciji):

p1sBTUh.jpg


Ne bi me čudilo da ti modeli prikazuju upravo vagone o kojima govorim - naročito mi je ''sumnjiv'' onaj prvi, kraći i sa zaobljenim krajevima krova - jer je vagona ex DR/DB bilo dosta na prugama JŽ (vjerojatno neki potječu iz ratnog plijena ili reparacija).
Oba su ex DRB (u stvari DRP).
 

Stanley

Poznati forumaš
Putujuća pošta na putničkom vlaku Split - Knin, 1957. godina:

ZVdj3Kr.jpg


Povećao sam sliku poštanskog vagona da se bolje vidi. Malo je mutna, ali se vidi da je vagon sa 4 osovine. Čini se da je istog tipa kao i onaj na slici u kolodvoru Pađene:

HZvuA0D.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Od prijatelja na Facebooku dobio sam dvije raritetne fotografije iz davnih vremena.

Putnički vlak s lokomotivom serije JŽ 05, lokacija i godina pišu na slici. Prvi vagon možda bi mogao biti poštanski, ali nisam siguran:

CSGeOFx.jpg


Poštanski vagon SDŽ, godina nepoznata. Po ogradi i platou rekao bih da je imao ulogu (i) pokretne pošte tj. poštanskog ureda s klasičnim uslugama na tračnicama:

dtFiVVp.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Surfajući internetom slučajno sam naišao na web stranicu http://www.zeleznice.in.rs/forum/, na kojoj je objavljeno mnoštvo zanimljivih fotografija. Između ostalog i dvije koje slijede, a uklapaju se u ovu temu.

Putujuća pošta nepoznatog tipa na brzom vlaku s lokomotivom JŽ 11-046 između Perkovića i Splita, snimljeno 14. kolovoza 1959. godine:

tmwKaOF.jpg


Povećanje:

rbHlunE.jpg


Ovo je jedna od rijetkih fotografija gdje se može vidjeti poštanski vagon s 2 osovine. Vrlo sličan, ako ne isti takav, vagon vozio je na putujućoj pošti 41632 Zagreb - Gračac. Na slici je brzi vlak s lokomotivom JŽ 05-004 između kolodvora Paraćin i Ćuprija, 1967. godina:

ngqPaJK.jpg


Povećanje:

d3PdIny.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Dvije slike iz kolodvora Vrhovine snimljene prije Drugog svjetskog rata. Drugi vagon je putujuća pošta:

evcPqlc.jpg


Bliže:

DuIcHlX.jpg


Zagreb Glavni kolodvor, godina je vjerojatno 1964. Vide se poštanski vagoni ispred GPPC Zagreb 2. Vagon na lijevoj strani slike je današnji muzejski vagon HŽM:

61OAQA9.jpg
 

dejan

Član foruma
Supporter (2016)
Surfajući internetom slučajno sam naišao na web stranicu http://www.zeleznice.in.rs/forum/, na kojoj je objavljeno mnoštvo zanimljivih fotografija. Između ostalog i dvije koje slijede, a uklapaju se u ovu temu.

Putujuća pošta nepoznatog tipa na brzom vlaku s lokomotivom JŽ 11-046 između Perkovića i Splita, snimljeno 14. kolovoza 1959. godine:

tmwKaOF.jpg

Da li postoji neka fotografija u boji ovog dela pruge? Vrlo zanimljiv oblik stena za maketu.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh