Trajekt JADROLINIJA

TransDanny

Član foruma
Servus Forum,
Evo kao i obecano da predstavim i ovdje ovaj projekt Jadroliniskog Trajekta.
Ideja je nastala kada sam kod Müllera vidio trajekt od SIKU u 1:50. Vec tada sam vidio da bi se tu moglo nesta izkombinirat pa napraviti u 87. Al na kraju kako to i tece uvjek kad poslic krene to postane prava zaraza.
Tako da sam na kraju iskoristio samo plovno tjelo, a sve sto se nadogradnje tice je nastalo u samogradnji polistirolom i Evergreenovim profilima.
Brodica nema svoj 100%ni original al je jako naslonjena na one RABske plovidbe.
Projekt jos nije zavrsen, trenutno radim na jos par detalja trajektnoj posadi koja slaze kolone, te vozilima kako bi docarao pravu turisticku sezonu.
Biti ce tu Buseva, malih dostavljivaca, mozda manja cisterna itd.....
Zatim se radujem na pravo slikanje sa pozadinom. Probat cu vam Dunav u Becu prodat za plavi Jadran;)

Eto toliko ima dosta slika svih radnih koraka, ako ima pitanja samo naprjed. Tu sam:pivo:

22629975lr.jpg


22629977ya.jpg


22629978zb.jpg


22629980hl.jpg


22629981it.jpg
 

vule

Poznati forumaš
pitanja,ima ali zanemari,kaj god pitam odgovor je tu,ali moja kranja izvedba....joooojPozdrav Danijele i čim više takvi projektov..Živio!!!!!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh