TRAMVAJ DJEČJE IGRAONICE

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Predobro :aplauz: :cool1: :aplauz:
Savršeno.
Sličan projekt je bio predložen i Backo Mini Expressu s još jednim iznimnim tehničkim dodatkom ali nije bilo sluha.

Nego da li se preko tog pulta upravlja nečim ili je to samo ukras?

Odličan projekt. Čekamo nastavak.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
ali nije bilo sluha.
zar ima gluhoće u firmi Backo express?? - pa to nije narodnjački disko, izdvojeno glasačko mjesto u beha, Đakovo 100 i nekaj let nakon Strossmayera (jedino je ojačala vjera u Koronu) ili pak teniski turnir u znaku korone. Bio sam tamo prošli tjedan, nisam morao govoriti glasno.... jedan grupni audiogram sve bi razotkrio kao prosjek vrijednosti svih ispitivanih osoba.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
zar ima gluhoće u firmi Backo express?? - pa to nije narodnjački disko, izdvojeno glasačko mjesto u beha, Đakovo 100 i nekaj let nakon Strossmayera (jedino je ojačala vjera u Koronu) ili pak teniski turnir u znaku korone. Bio sam tamo prošli tjedan, nisam morao govoriti glasno.... jedan grupni audiogram sve bi razotkrio kao prosjek vrijednosti svih ispitivanih osoba.
Čitam ovaj tvoj post koji spada u željzničkomaketatsku poetiku nadrealistične ruske škole... Hahaha. Gluhoća hahaha .nemoj sada spuštati razinu.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Joj, ja sam to previše medicinski shvatio, kao da dobra rakijica nije medicina za upotrebu iznutra - kako je tamo muzička škola iznad glave Backo expressa , sad kužim jer i meni su govorili da "nemam sluha".
 

željko halambek

Veteran foruma
Probno spojena dva komad:
50300398268_942bb547ee_b.jpg


50300398243_5ed7bfbc84_b.jpg



50300398128_e418496400_b.jpg


50300398123_2ba905c76e_b.jpg


50301240042_29005b31ff_b.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh