Vaše novosti!

NClight

Hybernated
Ne...ja sam svemogući i sveprisutan >:)

Ufff... a sada mogu početi prodavati viškove... iz "krivih epoha" :D
 

Ćiro_bos

Član foruma
Nešto novo kod mene:
B 63000 SNCF sa e-Bay



Uzgred, imam problem :crvenilo: ! Ne znam je otvoriti, a potrebni su neki moji načini poboljšanja. Da li neko zna?

Thommo kaže:
Napomena: editiran prikaz slika
 

matija

Član foruma
Kućište lokomotive je pričvršćeno za platformu pomoću plastičnih noktiju. Treba kućište blago pritisnuti prema unutra i otkopčat će se od platforme. ;)
 

Ćiro_bos

Član foruma
Thommo kaže:
Ćiro, lijepi Đuro, čestitke!
Koliko je koštala, ak' se smije znati?
Koštala 61 € + poštarina oko 9 €= 70 €.
Inače dobio sam i jednu V100 Fleishmann za nekih 40 €. Danas ću je uslikati. Dobra, iako sa pogonima i pick-up samo na po dvije osovine, ali sam već neke mjere poduzeo, tako da je sada jedna od boljih u voznom parku. Mana? Slabo podnosi desne krivine R-400 zbog slabog zakretanja postolja na kojoj je postavljen motor.
 

torrente

Poznati forumaš
neke kockice se sklopise pa u manje vise neznanju :shock: da sad ne objasnjavam stize u slijedecu subotu FL 9397 :D
i da naglasim nisam ga platio nista niti cu >:)
 

NClight

Hybernated
Koji 9397 set? Ima ih 3... jedan analogni i jedan digitalni sa BR64 i duplim setom vagona te jedan sa BR38... svi su Start Set des Jahres...

Lijepo...lijepo...jako lijepo... čestitam na "zgoditku" ;)
 

matija

Član foruma
NClight kaže:
STIŽEEEEEEEEEEE

EVO GA! DOLAZI! SA EBAYA!
ZLATNA RAJNGLA >:) --- RHEINGOLD
Pa stvarno si nepredvidiv, a eno kod kolege se u ladici hladi kotao od BR 96 (ARNOLD), šta ćemo sada :??:
 

NClight

Hybernated
matija kaže:
NClight kaže:
STIŽEEEEEEEEEEE

EVO GA! DOLAZI! SA EBAYA!
ZLATNA RAJNGLA >:) --- RHEINGOLD
Pa stvarno si nepredvidiv, a eno kod kolege se u ladici hladi kotao od BR 96 (ARNOLD), šta ćemo sada :??:

Održavaj ga toplim... >:) "čujemo se na MSN-u" ;)
 

torrente

Poznati forumaš
NClight kaže:
Koji 9397 set? Ima ih 3... jedan analogni i jedan digitalni sa BR64 i duplim setom vagona te jedan sa BR38... svi su Start Set des Jahres...

Lijepo...lijepo...jako lijepo... čestitam na "zgoditku" ;)



br64 i 6 vagona analogni.

nego nismo se odavno culi. ovih dana kontam ugraditi ona tvoja svijetla u vagone. pa cu postati slike. btw ponovio sam se i sa digitalcem. olympus sp-510uz. ima stravican super makro. sa 3 cm slika. divno za detalje.
 

NClight

Hybernated
torrente kaže:
br64 i 6 vagona analogni.

nego nismo se odavno culi. ovih dana kontam ugraditi ona tvoja svijetla u vagone. pa cu postati slike. btw ponovio sam se i sa digitalcem. olympus sp-510uz. ima stravican super makro. sa 3 cm slika. divno za detalje.

Nismo se čuli ima par mjeseci :( a kod mene u voznom parku toliko togaaaa... >:)
A što se tiće fotića... čestitam! Sad nema vrdanja, slike makete na sunce tj. na forum... :>idea: :plaza:

matija kaže:
OK idem da dodam malo ugljena :D
Samo da ja nađem "maziva"... pa da BR 96 može krenuti put moje ladice >:)

Auuuffffff... toliko modela, toliko mogućnosti... a tako malo "vremena" :|: :cry:
 

singer

Član foruma
Moj božićni Rheingold!


72 Eura


I OBB 1043 sa DCC dekoderom



46 Eura

:D :D :D
 

Attachments

  • cd37_1.JPG
    cd37_1.JPG
    23.1 KB · Pregleda: 565
  • clip_image002.jpg
    clip_image002.jpg
    15.7 KB · Pregleda: 564

Thommo

 
Osoblje foruma
Opa! ÖBB ASEA! Čestitke! Pa makar bila duplo manja! >:)
party-smiley-049.gif
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Moji sugrađani su bili kod g. Branka u Sloveniji, pa mi preuzeli prije naručen vagončić... :D >:) ...ima cijelih 26cm!

2007-12-19_HO_SZ_Habbillns_5.jpg

2007-12-19_HO_SZ_Habbillns_2.jpg

2007-12-19_HO_SZ_Habbillns_3.jpg
 

NClight

Hybernated
Hoće li ti stati u stanicu :?: >:)
Gle... ima 4 osovine i 26cm, ako ga raspiliš na pola, i malo preurediš postolja.... dobiješ DVA vagona od po 13cm >:)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh