Vuletove prerade - amaterizam

vule

Poznati forumaš
malo zglobnih buseva u bojama ZET-a i Autotroleja
bus001.jpg

bus002.jpg

lakirnica radi punom parom
bus004.jpg

bus003.jpg

gotovi proizvod ,sutra još nalepnice i oznake i to je to
 

speed2

Član foruma
super ti je ispalo! Nego, kako si ovo narančasto i plavo bojao, koja se ovo zaštita vidi? Obični selotejp nije...?
Bacio bi se i ja na sličan postupak bojanja (ali druge boje). Znaš da imam ona dva plava zglobna mercedesa, pa bi njih riješio.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Odlično...
Linija je stvarno besprijekorna ispala... da li je ovo onaj masking tape što si meni davno jedno preporučio (iz Hanicha mislim da je bilo??? :??: )

U svakom slučaju prva liga Vule!!!!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Lijepo su ispali, Vule! :palac_gore:

Vjerujem da ti ne smeta činjenica da Autotrolej nikad nije imao Mercedesa O 305... ;)

BTW, kako farbaš? Sprej, ili zračni kist?
 

vule

Poznati forumaš
farbam ,čime stignem,a kaj se tiće modela znam da nema ju taj mercedes a to malo ljudi zna,gledaju natpis
bus012.jpg

bus010.jpg

bus008.jpg

bus011.jpg

to bi bilo to,slike su mogle i bolje ispast,ali drugom prilikom
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Koji ti je Ral ova boja na pinzgaerima??

Edit,; zaboravi napisat.. palac gore za realizaciju ;)
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
ACD, ACV, TAM 4500?
Odlični uradci kolega!
 

vule

Poznati forumaš
Koji ti je Ral ova boja na pinzgaerima??

Edit,; zaboravi napisat.. palac gore za realizaciju ;)
Ral je odokativni!!!RenCo rally acrylic sprej ,nigdje ne piše ,tražil sam klasični maslinasti i ovaj mi je upal u oko i dobro je ispalo!!!!!
 

nik

Veteran foruma
konačno sam " pince" rešil,boja bi trebala biti "JNA"stara šema izbleđena od uporabe!!???
još fale tablice i nesječam se jel su imali kakve brojeve na sebi ,kak nprimer oklopnjaci????
View attachment 45719 View attachment 45720
Ovaj treći po redu ne postoji; ili ima gole arnjeve/rollbar ili ceradu preko, ne može biti 'bez ičeg' (BTW na četvrtom si stražnji okrenuo naopako) a sve je u istoj zelenoj boji (ništa nije crno osim guma na kotačima i zavjesica otraga) uključujući odbojnik i cjevastu šasiju.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ptanje; sada kad sam na komp. pregledao slike (daleko veći format naravno nego na mobu) imam dojam kao da su farbani kistom običnim a ne sprejem??
šta se desilo, ili me oko vara??
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh