Vuletove prerade - amaterizam

vule

Poznati forumaš
cisterna020111004-1-1.jpg

INA cisterna,možda je trebala biti "butanka",ali........kasno palim
cisterna020111004-1.jpg
 

vule

Poznati forumaš
sad ste me ohrabrili ;) ;)
vozila020111007.jpg

vozila020111008.jpg

Corgi model 1/86 ni sam neznam kolko je star,pokušaj preobrazbe u silos
nekadašnja dika putničkog i teretnog transporta
vozila020111009.jpg

vozila020111010.jpg

:hmmm :hmmm :hmmm
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Decali mi se čine doosta dobri.. jel to praviš sam?? gdje si papir kupio????
Pitanje: zašto je Čazmatrans bus "prljav" jel to namjerno ili??? mislim da bi daleko bolji efekat bio da je po decalima bezbojni čisti sjani bačen ;)
 

vule

Poznati forumaš
malko je bila žurba z busom,pa sem ga zapackal,a onda sam nastavil i ispal je tak............... :(
papir nabavljam na e-bay-u,printam sam,ali moram Corell-a usvršiti :citaj: ,ima skoro neograničene mogučnosti
 

vule

Poznati forumaš
diorama150111002.jpg

diorama za slikanje modela,nije još gotova u planu su još nekoliko ,sa raznom tematikom(grad,gradilište ,zima i sl.)
diorama150111004.jpg

diorama150111001.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
vule kaže:
malko je bila žurba z busom,pa sem ga zapackal,a onda sam nastavil i ispal je tak............... :(
papir nabavljam na e-bay-u,printam sam,ali moram Corell-a usvršiti :citaj: ,ima skoro neograničene mogučnosti




Ne sekiraj se vule,samo pomalo! Amaterizam ili ne,ali posao ti je vrijedan hvale :palac_gore:
 

vule

Poznati forumaš
manovo podvozje,no name kabina ,sanduk domaći rad ,sad vi prosudite kolko slići Rabi
diorama2200111002.jpg

diorama2200111005-1.jpg

diorama2200111004-1.jpg

diorama2200111003.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Da li je zadnja osovina na Rabi "karel"? :??: Ako je onda su ti gume malo pre debele za njega i malo prema van umjesto šta bi trebale biti više unutra naspram srednjeg mosta! Kao npr :palac_gore: :palac_gore:
 

Attachments

  • Raba-DAF-furgon-nazad.jpg
    Raba-DAF-furgon-nazad.jpg
    31.1 KB · Pregleda: 101

vule

Poznati forumaš
rađena je po ovoj slici........
kolko sam najviše mogel,ova ima duple zadnje kotače kolko vidim
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=41&t=303&start=310" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=41&t=303&start=310</a>
 

Damir

 
Osoblje foruma
vule kaže:
rađena je po ovoj slici........
kolko sam najviše mogel,ova ima duple zadnje kotače kolko vidim
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=41&t=303&start=310" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=41&t=303&start=310</a>


Znam,ali Rabe sa istaknutim felgama ili ratkapama na stražnjoj osovini odavaju da imaju karel,pogledaj razliku između tvoje i moje slike! :palac_gore:
 
A

Anonymous

Guest
Jel to niskonoseći kiper natovaren sa prirodnim dravskim šudrom? ;)
 

vule

Poznati forumaš
damir kaže:
vule kaže:
rađena je po ovoj slici........
kolko sam najviše mogel,ova ima duple zadnje kotače kolko vidim
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=41&t=303&start=310" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=41&t=303&start=310</a>


Znam,ali Rabe sa istaknutim felgama ili ratkapama na stražnjoj osovini odavaju da imaju karel,pogledaj razliku između tvoje i moje slike! :palac_gore:
to zadnju osovinu bum zamenil dok najdem prikladnu

telige,naravno da je dravski šoder i niski kiper samo kaj kipa ne šljaka,valda imaju lopate :ples
 
A

Anonymous

Guest
vule kaže:
to zadnju osovinu bum zamenil dok najdem prikladnu

telige,naravno da je dravski šoder i niski kiper samo kaj kipa ne šljaka,valda imaju lopate :ples

Ovako, pretpostavljam da je to sanduk dug 7 m, širok 2,45 m,visina stranica 1 m, što ispada 17,15 metara kubnih, plus 1/4 tereta(4,28 metara kubnih) iznad sanduka, što sve zajedno iznosi 21,43 metara kubnih puta 1750 kg za kubik prirodnog dravskog šudra dođe 37515 kg tereta- al bi te zmijači(Kobre) izujedali za ovo , naravno ako bi Raba sa 260 ili 280 KS uspjela potegnuti taj teret iz šoder grabe na cestu i izdržati toliki teret :D A i ovi "lopatači" će se lijepo nalopatati na istovaru,37,5 t :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh