Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

Carllo

Aktivan član
Stvarno je maketa ljepa, a još k tome i profesjionalno snimano i slikano, svaka čast.
E sad, što se tiče felera možda su i dva:
prvi je - na nacrtu ima 6 izlaza sa okretnice a na maketi 7,
drugi je - da maketa nije tvoja Davore >:)

ma tko ne bi htio imat takvu maketu??? :??:
 

Davor

Veteran foruma
Carllo kaže:
drugi je - da maketa nije tvoja Davore >:)
Kroz koji dan mi je rođendan pa ću te podsetiti na ove reči, da znaš šta da mi poželiš. :D

Pogledaj dobro kako bi lokomotivu iz šupe prebacio na poslednja 4 koloseka? ;)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Kad je vec odvojio jednu prostoriju za voznju bolje mu je bilo da je to sve digao na stolove i napravio mesto u sredini odakle ce upravljati maketom!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pronalazak ovog video klipa su zasluge našeg kolege Borne!
Video prikazuje kolosalnu Marklinovu maketu u izradi. Maketa se nalazi u ZG,a vlasnik joj je šjor Backo :palci_gore:
Link na web stranicu: Backo!

 

Killer9990

Poznati forumaš
Mo**** fu****
Ovo je za nobelovu nagradu za životno djelo u kategoriji primjenjene umjetnosti

:o :shock: :eek: :o :shock: :eek:
:palci_gore: :aplauz: :ples2: :palac_gore: :naklon:

Taj čovjek posvetio život malim željeznicama. TO se zove modelarstvo
 

Davor

Veteran foruma
Ako me sećanje dobro služi mislim da smo delić makete već imali priliku da vidimo :arrow: <a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/download/file.php?id=17856&mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;">download/file.php?id=17856&mode=view</a> :hmmm
 

Killer9990

Poznati forumaš
Jeino mene zanima, kao cestovnjaka:
piše na kraju da ima preko 300 m ceste za cestovne modele ali se nigdje u videu to ne vidi ?
:uvrnut
 

Damir

 
Osoblje foruma
Davor kaže:
Ako me sećanje dobro služi mislim da smo delić makete već imali priliku da vidimo :arrow: <a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/download/file.php?id=17856&mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;">download/file.php?id=17856&mode=view</a> :hmmm

Upravo tako Davore! To je situacija od 11 mj. prošle godine kada su Željko i Carllo bili u posjetu kod dotičnog meštra.

Killer9990 kaže:
Jeino mene zanima, kao cestovnjaka:
piše na kraju da ima preko 300 m ceste za cestovne modele ali se nigdje u videu to ne vidi ?
:uvrnut

Trasa ceste će se naknadno dodati kada se bude oblikovao reljef,a bit će FCS ili ti ga pokretni autići na maketi. ;)
 

Killer9990

Poznati forumaš
Damir kaže:
Davor kaže:
Ako me sećanje dobro služi mislim da smo delić makete već imali priliku da vidimo :arrow: <a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/download/file.php?id=17856&mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;">download/file.php?id=17856&mode=view</a> :hmmm

Upravo tako Davore! To je situacija od 11 mj. prošle godine kada su Željko i Carllo bili u posjetu kod dotičnog meštra.

Killer9990 kaže:
Jeino mene zanima, kao cestovnjaka:
piše na kraju da ima preko 300 m ceste za cestovne modele ali se nigdje u videu to ne vidi ?
:uvrnut

Trasa ceste će se naknadno dodati kada se bude oblikovao reljef,a bit će FCS ili ti ga pokretni autići na maketi. ;)

Super samo još nema ničega za mene
:S:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh