Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

1borna

Veteran foruma
Osnova je od Jouefa no gotovo sve je modificirao ili sam izradio neke elemente.
Gospodin Barbut ima 73 godine i bavi se ovim hobijem dobrih 50 godina. Ova njegova zadnja maketa radi se
dobrih 20 godina i još nije potpuno gotova.
a41858bb018a1be389659c9f75cdbc3a.jpg
9823e90fc875d3b4fde703d77dbb3eb1.jpg
Brojne signale je također radio sam ili dopunio postojeće od Jouefa. Gotovo da i nema lokomotive ili vagona na kojima
nije napravio neke dorade?
275e6b017b21308d0e98e37bf143dc71.jpg
d325d5cb50c3ff24b55425def3525ee1.jpg
Modelari godinama i sa puno radova vremenom dozriju i više im ništa nije teško (uprkos poznim godinama)
Podatke sam pronašao na jednom Francuskom forumu, možete ih vidjeti na linku , ima 48 stranica sa stotinama slika!
 

1borna

Veteran foruma
O izradi jedne makete sa glavnom temom željezare pisao sam pred dosta godina, zadnji video autora
vas možda podsjeti na nju
Puno toga možete vidjeti i naučiti na http://www.stahlbahn.de/
RX100_00979.jpg
Autor je od prvih dana projekta do danas sve lijepo slikao, snimio i predstavio (počeo je 2001!), preporučam početnicima da sve to prouče. Ima i dosta raznih prerada lokomotiva te vagona.
RX100_00959.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Sigurno nije, vidi se da je mačka dobro odgojena!
One se brzo nauče za odlazak na za to predviđeno mjesto.
Imao sam i ja davno jednog malog mačića koji se volio zavlačiti u tunele pa vrebati vlakove i
rušiti ih no nije mi nikad ostavio neki mirisni trag.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh