Zanimljivo modelarsko štivo

Status
Not open for further replies.

1borna

Veteran foruma
Štivo za proučavanje na psihijatriji :hihihi:
Sada je valjda svima jasno zašto takvi narcisi ne opstaju na formu (i brojnim drugima)
Namjerio s na pravoga (Matka) kojega također na žalost nema više ovdje?
Ako ljudi pokažu nešto javno moraju računati da se to neće svima svidjeti te da će biti primjedbi i zamjerki.
Na to se odgovara argumentima i primjerima a ne uvredama!
 

vlatx

Član foruma
Ja ovo ne kužim. Nisam dugo u ovom hobiju, imam i drugih hobija ali uvijek bas uvijek dogodi se neka netrpeljivost medju clanovima, iskazivanja nadmoćnosti nad drugima i slične situacije. Razumio bih da nas ima 200 milijuna ili više ali ovo malo što nas ima i sto bi se trebali držati zajedno radi baš suprotno to nikako ne razumijem. Nije ni čudo da se hobiji raspadaju...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Iskreno ne znam, što ih toliko smeta ovaj forum???
Svima njima je MŽ očito itekako bitan, kada toliko o njemu pišu po drugim forumima i ovakvim facebook stranicama,
samo što oni toga nažalost, nisu svjesni!
Primjećujem, da nas redovito posjećuju, :citaj:, samo, ne znam iskreno iz kojih pobuda, ako im ovaj forum ne valja (rekli bi zlobnici da kradu materijal i znanje, ili traže slabosti za pripremu kakvog štiva za žutu štampu, trećega nema).....?:hmmm:
Očito su to ljudske slabosti, kada nemaš dovoljno muda prezentirati i braniti svoj rad ovdje (bez obzira na argumentirane ili neargumentirane komentare, to je sastavni dio života), pa to činiš u 'kontroliranoj' sredini, gdje te drže za 'stručnjaka'.....

Jer kako drugačije objasniti sve ovo......?! :wc:
 

Davor

Veteran foruma
pa to činiš u 'kontroliranoj' sredini, gdje te drže za 'stručnjaka'.....

Odlična definicija. Bio sam član te grupe dok nisam shvatio da vlada Huverovska antiMŽ paranoja. Ozbiljniji komentari i sugestije se završavaju komentarima kao iz prvog posta ove teme.

Sad bi trebalo samo javno napisati ime ovog kolege modelara koji epitetima časti okolo ljude, pa da se zna tko stoji iza takvih uvreda.

Podržavam.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Najava noviteta za 2019. (u pitanju su dizeli)., valjda.....;

".............
Za razliku od foruma Male Željeznice, i bivola koji tamo neupućeno barataju dezinformacijama, blate druge, ljudima pljuju po radovima, seru po boljima, i tjeraju one koji nešto rade, ovo je drugačija grupa.


Ovo je grupa koju je osnovao moj cijenjeni kolega Bora, na inicijativu vrijednih kolega Damira, Danijela, Andrija, Nikola, Philippa i Gorana, da bude suprotnost onoj kaljuži tamo.

Ti, i tvoj kolega na grupi, možete se samo diviti onome što se ovdje događa, zajedništvu koje se stvara, i aktivnosti ovdje, koja je nadaleko prešišala sve regionalne forume. :)

A kao maketari, vas dva viteza od mlohave čune možete sa jezikom isplaženim gledati moje radove. :)
Zbir mojih tehnika, i način na koj ja radim modele, vas vlaži, ali ko bjesne tinejdžerke to ne možete sebi priznati.


Kada izađe moj slijedeći rad, meni, kralju i veličini za vas, možete se jedino pokloniti! :)
Kako maketaru, tako i čovjeku koji stoji iza svih radova, svih članova ovdje! ;)


Dok sam ja za vas rock & roll vi ste sebe ovdje upravo sami sebe pokopali, pa, šta da vam dalje kažem:

RIP! ☠️
................."


P.S. Valjda mi uprava MŽ-a neće zamjeriti što reklamiram tuđe radove....:crvenilo:
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Dečki ajde budite bar donekle fer pa dajte i malo konteksta. Čovjek je ovdje stavio slike svojih radova i tražio komentar (uvijek rizično, naravno). Neki su ga ispljuvali bez da su pokazali kako bi oni to napravili. Nakon nekoliko postova prepucavanja i njegovog objašnjavanja što je htio postići i kojim stvarnim modelima se vodio kao inspiracijom (a pokazao je i fotke) on se pokupio i otišao. Na žalost, tih postova više nema kako bi svatko mogao pročitati sve što je napisano u cijelom kontekstu, tako da se sve sad svodi na rekla kazala i neke klanove.
Podsjetio bih da je bilo teških riječi s obje strane.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Nezeleci biti arbitar i uopce sudjelovati u bilo kakvom komentiranju drago mi je da je @Domagoj stavio post..

Cinjenica (koja neopravdava nista) al cinjenica je da je na ovo forumu kompletna ekipa iz tog "projekta" u dobro negativnom kontekstu spomentuta..kao i taj sami projekat.. i to prije par dana.. tj prije svih pisanja..
Tako da ... neznam.ljudi..
Najbolje bi bilo stat na loptu i ovo sve izbrisati.. zasto dadavati vatru i podjarivati..
Nek svatko radi sta hoce ..a i nek komentira sta hoce..
Nemojmo na to gubiti vrijeme
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Nemojte me hraniti glupostima i nemojte biti blesavi, otkud uopće nekome pravo da javno vrijeđa ekipu koja je aktivna na ovom forumu, pitam ja vas ??
Svaki post udri po ekipi sa Malihželjeznica....... pa, čemu sve to?
Kakve to pobude moraju biti u igri? Ako se ekipa našla sa ciljem da nešto napravi, onda neka radi i neka čkomi!
Arbitri im za predstvaljanje svojih uradaka ovdje nisu potrebni, neka ih predstave SAMI!!
Uostalom, ima ih ovdje registriranih i bez zabrana, pa slobodno mogu i napisati koju, a ne ovako...
Da se razumijemo, i mene ovdje mnoge stvari smetaju (pogotovo što sam nekada i admin bio),
pa što bih sad trebao??

O kakvoj ovdje fer igri pišemo, ajte molim vas nemojmo više o tome...
 
Status
Not open for further replies.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh