Zastava 750 u mjerilu 1:8

željko halambek

Veteran foruma
100 brojeva časopisa će izlaziti periodično svakog drugog tjedna do broja 11, a potom jedamput tjedno.

Cijene:
- promotivni prvi broj: 9,90KN.
- drugi broj: 39,90KN.
- svih idući brojevi: 69,90KN
 

željko halambek

Veteran foruma

NOVOST NA TISKU! Sastavite legendarni model Zastave 750!​


20/01/2022

Do sada neobjavljena kolekcija čeka vas na Tisku! Oživite jedan […]

Do sada neobjavljena kolekcija čeka vas na Tisku!

Oživite jedan dio automobilske povijesti s preciznom reprodukcijom koja će zadovoljiti i najzahtjevnije modelare.

Korak po korak sastavite veliki model Zastave 750 iz 1966. godine, koja je predstavljala veliki uspjeh tadašnje domaće automobilske industrije.

Model je savršen do svakog detalja, u potpunosti vjeran originalu, sa svjetlima i zvučnim efektima!

U svakom broju čeka vas priča o Zastavi i najboljim modelima koji su se proizvodili u tvornicama bivše države, a u posebnoj rubrici pronaći ćete jasne, jednostavne i detaljne upute za izradu vašeg modela Zastave 750.

Potražite prvo izdanje s časopisom i komponentama, na svim prodajnim mjestima Tiska, po promotivnoj cijeni od samo 9,90 kn!

ZASTAVA-spajanje-a4-725x1024.jpg
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Isto kao moj model Bismarcka,
ne želim ni zbrajati.
Nadam se da sam sve brojeve sakupil
Ako sam koji fulal,bit će kemijanja.
Jest da je maketa vrhunska ali koliko me koštala ne želim ni zbrajati

Ne želim ni zbrajati vrijednost modela koje imam u posjedu.
Boljela bi glava.
 

vlatx

Član foruma
Ako će biti po jedan primjerak na kiosku, kao što je slučaj sa legendarnim automobilima, teško će se izbjeći situacija da će neki primjerak "pobjeći". Meni su do sada, na ovim legendarnim automobilima, pobjegla dva jer ih ser**** šalju samo po jedan primjerak na prodajno mjesto.
 

Martin

Poznati forumaš
Hah, sve i kad bi me zanimali auti.....da je, npr., 362........., Al vagon......, 663.......poznavajuci svoju konzistenciju, ne bih sabrao ni pola dijelova......
Ali, vjerujem, ima dosljednih.....
Koja je tiraza?
 

NLO

Član foruma
Baš gledao danas na kiosku, primamljivo i zgodno!:palac_gore: No, kaj ak propustiš koji broj?!:hmmm:
Onda hvataš po njuškalu i tko zna kojim drugim izvorima i po tko zna kojoj cijeni...:mad::crazy::harakiri
Da je recimo u pitanju 661, ne bih se previše razmišljao:cool_2:
Ima na tisak stranici formular za popunit da posalju odredeni broj koji ti fali
 
  • Like
Reactions: Sky

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh