Zastava 750 u mjerilu 1:8

djole13

Član foruma

Maketa "Zastava 750" skala 1:8​

2022.05.17.205610.jpg
Sastavljam maketu kod nas dostupnog Fićeka. Kao prvo obojio sam ga u crvenu boju i izraditi ću neke nadogradnje koje nisu na osnovno modelu. Za početak je postavljanje elektomotorića za pokretanje radilice na motoru, dinama i pumpe za vodu.
 

željko halambek

Veteran foruma

Maketa "Zastava 750" skala 1:8​


Sastavljam maketu kod nas dostupnog Fićeka. Kao prvo obojio sam ga u crvenu boju i izraditi ću neke nadogradnje koje nisu na osnovno modelu. Za početak je postavljanje elektomotorića za pokretanje radilice na motoru, dinama i pumpe za vodu.
Sviđa mi se ideja postavljanja elektomotora za pokretanje radilice na motoru, dinama i pumpe za vodu. Biti će to zanimljivo vidjeti ga kako radi u leru a ne da se samo čuje zvuk.
 

djole13

Član foruma
Sviđa mi se ideja postavljanja elektomotora za pokretanje radilice na motoru, dinama i pumpe za vodu. Biti će to zanimljivo vidjeti ga kako radi u leru a ne da se samo čuje zvuk.
Treba još malo podmazati ležajeve, pa kad stigne Fićina elektronika uskladiti pokretanje i zvuk motora. Motor se sada pokreće na daljinski, a zvuk motora sa prekidačem na komandnoj ploči. Molim vas ako netko ima dobre prijedloge za rješavanje toga problema, a i dodavanja žmigavaca koji na osnovnom modelu ne rade.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh