hyperion H0 vozni park

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Daj neki predlog, šta da diorama prikazuje. :)
Za ovaj model bi diorama morala biti jaaaaako,jaaaaako velika.
Opci neredi,recimo Euro je devalvirao ili su Havaji objavili rat Ruskoj Federaciji
Model je u ovoj opciji TG-a sa uskom kabinom zakon,samo je policijsko bojanje malo neupotrebljivo:hmmm:
Dok ti istovaris kontejner sa kamiona,vec su ga izgrednici zapalili.(i kamion i kontejner sa svime u njemu)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kupis par specijalaca od Preisera..
Par limuzina.. imas vec dobar dio..
Par policiskih vozila (vec imas) i stavi na dva civilna rotirke i eto diorame..
Pred nekom zgradom..ograde..i ovaj kamion kao logistika sa strane..
Bolje nemoze ;)
 

hyperion

Veteran foruma
Kibri (mislim da)

img2842a.jpg



Maska je bila okrenuta naopačke, pa samo morao to rasturiti i ispraviti. @vule , nije valjda da si ti to zeznuo?

img2843a.jpg



Wiking

img2845a.jpg



Ovom sam za silu popravio prednju osovinu

img2846a.jpg


img2847a.jpg
 

vule

Poznati forumaš
šira crta,nakrivoj strani ,druga nijansa žmigavaca,braniki .....hehejajaja sve super.nisam za zakovice,al kad si več pital!!!!!!!!!
 

hyperion

Veteran foruma
Hehe da, mislio sam branike, da ih nema sam primjetio tek par godina nakon kupnje. Ali da buba 53 nema retrovizora, sam primjetio tek kad je to kolega zlaja spomenuo. :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh