Jedno H0 carstvo - Radek

Pejc

Veteran foruma
Odlično izgleda lokomotiva :palac_gore:
Interesuje me koliko se razlikuju Piko expert lokomotive od drugih Piko lokomotiva :citaj:
 

VRadek

Član foruma
Odlično izgleda lokomotiva :palac_gore:
Interesuje me koliko se razlikuju Piko expert lokomotive od drugih Piko lokomotiva :citaj:
Nisam stručan da o tome pišem, ali ako mogu da sudim uporedjujuci lokse koje imam od obe variante, ove expert su sa mnogo više detalja i definitivno bolje izrade, rekao bih da su vecinom vernije orginalu e sad ko cega znati :hmmm:. Činjenica je da Piko što se cena tiče ima veoma posebnu politiku, nekada su ove expert samo malo skuplje od ostalih.
 

hyperion

Veteran foruma
Dobrodošao nazad. Šteta što te tako dugo nije bilo na forumu. Bio sam u Češkoj početkom rujna/septembra i time prilika da se lično upoznamo. Pa neki drugi put. ;)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Zdravo društvo, evo posle dve godine :crvenilo: da malo osvežim temu....
:welcome: :papa: Pozdravi cure Radek i zahvali im se u naše ime što su ti dopustili da se opet malo družiš sa nama! :naklon: ;)
.
PS: a što si izabrao baš Union Pacific ? :cool:
.
 

VRadek

Član foruma
Pravo je zadovoljstvo čitati te ponovo. :)
Hvala Davore :pozdrav:.

Dobrodošao nazad. Šteta što te tako dugo nije bilo na forumu. Bio sam u Češkoj početkom rujna/septembra i time prilika da se lično upoznamo. Pa neki drugi put. ;)
Hvala Peter, šteta mada sam ionako u to vreme bio na odmoru tako da se ne bismo videli. Kao što kažeš, valjda uspemo neki drugi put :pozdrav:.

:welcome:VRadek back!!:palac_gore:
Hvala Domagoj :pivo:.

:welcome: :papa: Pozdravi cure Radek i zahvali im se u naše ime što su ti dopustili da se opet malo družiš sa nama! :naklon: ;)
.
PS: a što si izabrao baš Union Pacific ? :cool:
.
Zdravo druže, mada nisu one nikada bile protiv, tu je mnogo razloga. Inače zahvulju a pozdrave uzvraćaju :pozdrav:.
Što se tiče UP nekako mi je sasvim slučajnou dopao u posed jedan UP koji mi se jako svideo. Posle sam počeo malo da istržujem o njima tako da mi je vremenom prirasla k srcu i ova šema bojanja. Uglavnom ova šema bojanja je tokom vremena pretrpela minimalne izmene a UP je tokom svoje istorije "progutao" mnogo drugih uprava tako da se u njihovom sastavu mogu naći jako zanimljivi modeli. Inače ovi UP modeli su samo malecka dopuna ili nekakv izlet zbog te diesel ljubavi :ljubav.
Hvala Mon :pivo:.

Ahh..kakva Americka ergela:palac_gore: Sve se zuti od ovih UP modela:fotic:
:pivo:

:slinim::slinim::slinim::slinim::daj_pivu:

ova SD70Ace 8784 to je novi walthers ?

:crazy:
:yes:dada: tek pre neki dan stigla nije još kako treba ni isprobana. :pozdrav::pivo:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh