Moji HO modeli

Aleksandar

Poznati forumaš
U Beogradu, čovek je kolekcionar, nema maketu, kupuje sve novo i ređa na polici. Silom prilika, pošto preuređuje drugu sobu za police a manja je od prethodne, neki vagoni su mu bili višak a ne voli da ih drži u kutijama. Krajem ovog meseca poslaće mi još 6 teretnih vagona od toga dva su JŽ :yes. Našao sam zlatni rudnik modela.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
U Beogradu, čovek je kolekcionar, nema maketu, kupuje sve novo i ređa na polici. Silom prilika, pošto preuređuje drugu sobu za police a manja je od prethodne, neki vagoni su mu bili višak a ne voli da ih drži u kutijama. Krajem ovog meseca poslaće mi još 6 teretnih vagona od toga dva su JŽ :yes. Našao sam zlatni rudnik modela.
Da se ne zove Nesa?
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Da malo razbijem žutu monotoniju enterijera, sedišta sam izlepio samolepljivim kolaž papirom u teget plavoj boji, stolnjake na stolovima sam uradio istim materijalom u beloj boji.
Preko ebay-a sam naručio stone lampe :palac_gore: , Liliputove, u boji zlata za Reinhgold vagone,
koje su mi jutros stigle zajedno sa, neizbežnim detaljom u mojim putničkim vagonima, čovečuljcima u sedećem položaju.

IMG_0220.JPG

Unutrašnjost vagona, vidi se da je živahno :hihihi:, na zidovima vagona, između prozora, zalepio sam samolepljivu kolačarsku hartiju u boji zlata, što se može videti na ovim slikama :

IMG_0221.JPG


IMG_0222.JPG

Za ovako luksuzan Orijentalni vagon, ide crveni tepih:

IMG_0223.JPG

Izgled postavljenih lampi, tj.zašrafljenih :dada: :

IMG_0226.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh