Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

1borna

Veteran foruma
Jedna velika maketa u Torinu napravljena je sa starim materijalom (Maerklin od 60-90.ih uglavnom) te na stariji način
bez velikih detaljiranja, dosta jednostavno no imade interesantnih dijelova i ostale razne pokretne igračke.
 

1borna

Veteran foruma
Da, to je prava ideja za one koji imaju previše kućica odnosno premalo mjesta, uz malo mašte i dosta truda može se na više mjesta
na maketi izvesti nešto takovo!
 

1borna

Veteran foruma
Još jedna lijepa i ne prevelika maketa sa temom Švicarska, autor daje samo video (više njih) nažalost nema je
na nekom forumu ili blogu. Stavio sam prvi video, te nešto kasnije i zadnji da se vidi napredak u izradi makete.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Mozda vec vidjeno,ali ove uratke si svako malo pogledam.
"City edge layout" koliko vidim i nije prevelika maketa,(mislim na dio grada koji se vidi)
ali je izvedeno fenomenalno.Skrivena stanica ili skrivena prostorija je isto fascinantna ali je
sam grad sa svim svojim detaljima nenadmasiv.
Sad znam otkud jednom kolegi iz KC ideja da cijelu skrivenu stanicu pretvori u skrivenu prostoriju:hihihi:.
Ima jos zanimljivih videa ove makete,tko ima vremena nek pogleda,nece pozaliti.
 

1borna

Veteran foruma
Radi lakšeg (?) snalaženja u vožnji po "skromnoj" maketici evo nacrta
hh&jrxr.jpeg
/ameri jeli imate dovoljno sline, bit ćete žedni nakon ovoga/
 

1borna

Veteran foruma
Nastavak gornjeg filma sa sajma imade prikaz nekih skupocjenih marki o kojima možemo samo sanjati!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh