Amtrak 5858 - pomoc

karbus

Član foruma
Na slici je lokomotiva , mislim Amtrak 5858. Treba mi malo podataka o njoj, ko vise zna. Vidim da ima jedno svetlo napred, ne znam da li ima pozadi. I interesuje me da li je ogradica kompletna pa ovde fali ili je samo tako na krajevima ogradjena.
Hvala unapred
 

Attachments

  • 18437630.jpg
    18437630.jpg
    25.1 KB · Pregleda: 217

Damir

 
Osoblje foruma
Baš je takva kakvu si je opisao ništa joj ne fali niti svjetlo niti ograda!
 

klek

Član foruma
Potvrđujem da je sve što se tiče ograde u redu mada se ne vidi najbolje na jednoj slici.Jedino što nedostaje je Zvono na dugom kraju vidi se prorez na samom početku nosa lokse :palac_gore:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
To je Mehano model, a prototip je EMD tip SW, američka manevra (eng. switcher - otuda oznaka SW).

Googlaj malo ili vidi na wikipedia.org: http://en.wikipedia.org/wiki/EMD_SW1200

Ovaj Mehano je jedan od lošijih modela SW lokomotive, kvalitetnije imaju Athearn, Kato, Proto 2000, BLI...

Evo jedne moje SW9:

P4230583.jpg
 

karbus

Član foruma
Interesuje me jos nesto za ovu lokomotivu.
Da li ona u Mehano varijanti, pored svetla napred ima i svetlo nazad tj. u kabini?

Na ovoj slici koju sam nasao mi se cini da ima lampica i pozadi. Da li je to uopste lampica?
 

Attachments

  • originalslika-5038218.jpg
    originalslika-5038218.jpg
    39.9 KB · Pregleda: 129

klek

Član foruma
Da i ta strana ima opciju svjetlo, taman stane žaruljica ili led iznad tog toliko" opjevanog" olova.Tvornički se nije ugrađivalo :palac_gore:
 

Damir

 
Osoblje foruma
klek kaže:
Da i ta strana ima opciju svjetlo, taman stane žaruljica ili led iznad tog toliko" opjevanog" olova.Tvornički se nije ugrađivalo :palac_gore:


Oteo si mi riječ iz usta! Ali,ne znam ni gdije bi ju smjestio kraj onakvog olova u sebi :D :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh