Bratićeva "kolekcija"

Josip1311

Član foruma
Evo sjetio sam se kad sam bio manji igrao sam se sa bratićem sa modelima,imao je oko 100 modela,i jako su mi bili ljepi,znači razni kamioni,traktori,prikolice,kobiji i ostali strojevi sve 1:87,sad neki dan ga pitao kao očeš mi to prodat,kaže neću,a pokušaču ga nekako nagovorit da mi proda to jer su ljepi modeli,ako ne slikat ću da vidite.. ;)
 

Herbie

Član foruma
Stigao nam je još jedan sakupljač modela. Jedva čekam slike pa da vidim što se sakupilo.
Još uvijek ima otprilike 100 komada ili se smanjio broj?
 

Jevra

Poznati forumaš
Kao što kaže kolega,slike obavezno.Josipe sad si me vratio duboko u detinjstvo.Zašto ovo kažem,keva je radila u fabrici igračaka,malte ne svakog dana mi je donosila po koji kamiončić.Deda radio na železnici,on donosio iz inostranstva.Kao i svaki klinac zanimalo me je šta ima unutra,tako da sam ih odmah rasturao.Da sam umeo sve sačuvati imao bi modele kao neka srednja trgovina ali se nije dalo
 

Josip1311

Član foruma
da imao je oko 100 komada,ako ne i više,pokušaču slikati jer je reko da mu je to na tavanu.. :crvenilo: a ide u 5 razz a nemoguće je tvrdoglav,neće prodat i gotovo..:)
 

Herbie

Član foruma
jjevra kaže:
Kao što kaže kolega,slike obavezno.Josipe sad si me vratio duboko u detinjstvo.Zašto ovo kažem,keva je radila u fabrici igračaka,malte ne svakog dana mi je donosila po koji kamiončić.Deda radio na železnici,on donosio iz inostranstva.Kao i svaki klinac zanimalo me je šta ima unutra,tako da sam ih odmah rasturao.Da sam umeo sve sačuvati imao bi modele kao neka srednja trgovina ali se nije dalo

Ovo je očito svima u krvi da smo aute, kamione morali rastavljati. Ja se još sjećam svih autića iz djetinjstva, ali dio sam ih izgubio.

Josip1311 kaže:
da imao je oko 100 komada,ako ne i više,pokušaču slikati jer je reko da mu je to na tavanu.. :crvenilo: a ide u 5 razz a nemoguće je tvrdoglav,neće prodat i gotovo..:)

Ponudi mu nešto zanimljivo u zamjenu za kutije s tavana :)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Josip1311 kaže:
da imao je oko 100 komada,ako ne i više,pokušaču slikati jer je reko da mu je to na tavanu.. :crvenilo: a ide u 5 razz a nemoguće je tvrdoglav,neće prodat i gotovo..:)


Prodaj mu neku priču varalicu i preotmi modele :D :D Skuži šta ga zanima i cijenkaj se,ja bi do kraja tjedna te modele imao kod sebe u vitrini zicer ;)
 

Josip1311

Član foruma
Ma ja ču ih dobit 100 posto,moram samo smislit nešto,inače je malo deblji,voli čokolade i ta sranja,za 2-3 milke če možda bit moji..:)) a ima još jedna model actros plavi kad smo se igrali osto kod njega,ljepši model,retrovizori i suncobran..://
 

Damir

 
Osoblje foruma
Neće no-no ne-ne danas su klinci pametni ne pristaju tako lako na sitne ucijene :D :D Morat ćeš se potruditi malo više,ali će ti se isplatiti :palac_gore:
 

Josip1311

Član foruma
Pokušaču ovih dana kad ga sretnem,ma nagovorit ču ga,znam da ima onu scaniu carrama za kontejnere zapala mi za oko prije još..:/
 

Herbie

Član foruma
Josip1311 kaže:
Pokušaču ovih dana kad ga sretnem,ma nagovorit ču ga,znam da ima onu scaniu carrama za kontejnere zapala mi za oko prije još..:/

Oprosti što pitam, ali koji proizvođači modela se kriju u kutiji. Pitam iz razloga jer si napisao da ste se igrali s time.

Mogao bi nas pozvati na otvaranje kutije pa nas zadužiti za razvrstavanje :)
 

Josip1311

Član foruma
ma večinom su bili neki kineski,ali malo bolji oni sa raznim drugacijim nadogradnjama,šticar,kiper,itd..
 

Herbie

Član foruma
Josip1311 kaže:
ma večinom su bili neki kineski,ali malo bolji oni sa raznim drugacijim nadogradnjama,šticar,kiper,itd..

Vidim da će biti zanimljivih modela i nadogradnji. Kako napreduju pregovori? Kada možemo očekivati slike? :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh