Brum kolekcija

brum

Član foruma
Pozz brum, lijepa kolekcija. Imam par pitanja: kako taj vagon prolazi kroz male radijuse?


To vozilo je već bilo na vagonu kad si kupio garnituru?

Vagon prolazi bez problema, jer ima poseban mehanizam koji istovremeno pomiče sve tri osovine.

Ne bio je Mercedes Sprinter vatrogasni, ovaj sam nabavio kasnije, i na slici je samo kao foto-model
 

damir661

Veteran foruma
Jel DB 103 beše u stvari Roco-Internacional colection, sa nacrtanim modelom na kutiji? Rekao bih po broju 240 da jeste.
Imao sam taj model i danas se lupam po glavi što sam ga prodao, :glup:mamurluk::plac::(:mad:
 

brum

Član foruma
Vagon prolazi bez problema, jer ima poseban mehanizam koji istovremeno pomiče sve tri osovine.

Ne bio je Mercedes Sprinter vatrogasni, ovaj sam nabavio kasnije, i na slici je samo kao foto-model

Ispravak, nije Sprinter nego Unimog ;)
 

hyperion

Veteran foruma
Može slika tog Unimoga? Naime ja sam 2009. u Moku kupio Piko analognu ganituru za spašavanje, a na vagonu MB Sprinter.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh