Choda - H0 modeli

hyperion

Veteran foruma
Znam kako to ide. :) Tako sam ja prije 4 godine imao vrlo težak ispit na faksu, pa sam 14 dana učio kao lud. Onda sam u 8. ujutro išao polagati ispit i odmah nakon toga trčao u dućan po novu garnituru.
 

wiggum

Veteran foruma
hyperion kaže:
Znam kako to ide. :) Tako sam ja prije 4 godine imao vrlo težak ispit na faksu, pa sam 14 dana učio kao lud. Onda sam u 8. ujutro išao polagati ispit i odmah nakon toga trčao u dućan po novu garnituru.
Ja za ovaj svoj učim kao konj doslovno 7 mjeseci 4-5h dnevno i još drhtim da li ću 22.01. konačno proći. No, nije to 7 mjeseci u komadu, već travanj+svibanj+pol lipnja - odlazak na ispit i pad; srpanj i kolovoz- odlazak na ispit i pad; studeni+prosinac+ovaj cijeli siječanj do 22.01. i onda na ispitu ???? ...nadam se ovaj put prolaz :molitva :molitva :cry: :cry:
 

hyperion

Veteran foruma
wiggum kaže:
Ja za ovaj svoj učim kao konj doslovno 7 mjeseci 4-5h dnevno i još drhtim da li ću 22.01. konačno proći. No, nije to 7 mjeseci u komadu, već travanj+svibanj+pol lipnja - odlazak na ispit i pad; srpanj i kolovoz- odlazak na ispit i pad; studeni+prosinac+ovaj cijeli siječanj do 22.01. i onda na ispitu ???? ...nadam se ovaj put prolaz :molitva :molitva :cry: :cry:
Da se razumijemo, ja sam bio na istom - prvi put pao, drugi put pao, a nije mi bilo do toga da mi se isto desi i treći put, jer bi četvrti put morao platiti nekih 40 eura za komisijsko polaganje ispita. Inaće o kakvom ispitu se radi?

Choda kaže:
Srećno sa ispitom Wiggum. A kad položiš, pravac po svoj novi model ;)
Svi držimo palčeve ;) Ako položiš, možeš samoga sebe nagraditi novim modelom. :)
 

wiggum

Veteran foruma
U utorak imam drugi dio ispita, tj. usmeni pa ću onda tek znati :mamurluk: Nadam se da će završiti ovako: :pivo:
 

Damir

 
Osoblje foruma
U utorak imam drugi dio ispita, tj. usmeni pa ću onda tek znati :mamurluk: Nadam se da će završiti ovako: :pivo:
Budeš li ti visio na forumu,a ne za knjigom bit će ovako...:fp: Btw.držim ti palčeve i nadam se da ćeš to riješiti!?;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh