Domaći modeli - Policija, Hitna pomoć, Vatrogasci...

Thommo

 
Osoblje foruma
Kolega Đino iz Ri ekipe veliki je ljubitelj policijskih vozila. Jučer sam mu preuzeo dva nova modela od Wille Coyotea, koji je napravio decale i aplicirao ih na bijela vozila. Wille ako ti se da nabaci još koji detalj o preradi...

Uglavnom, ispali su jako dobro, bar za mene. :palac_gore: Defender je od Buscha, a VW je Rietze, ako se ne varam.

IMG_9890.jpg


IMG_9891.jpg


IMG_9892.jpg


IMG_9894.jpg


IMG_9895.jpg


IMG_9896.jpg


IMG_9897.jpg


IMG_9899.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ovo je stvarno "remek djelo" predobro je!!!! :ljubav
Thommo hvala ti što si podjelio s nama ove slike, Wiell nam se u zadnje vrijeme uopće nehvali s svojim preradama i ništa neprezentira.. :D
A ovo je stvarno predobro!!!!!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Zlajo znao sam da će se tebi sviđati... Najgore što je Defender i meni baš dobar, a Busch model je skup, 15-tak €-ića. >:E:
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Evo me tu sam....
Pa ne pričam puno, više radim. Ja se nadam da bu Đino zadovoljan. Dao mi je hrpu dobrih fotki prototipa, a onda ni izrada decala nije neki nepremostivi problem.

Nadam se da će se i on uskoro ovdje javiti, jer sam mu dao još nekoliko setova da ih sam aplicira kad mu stignu modeli.
 

nik

Veteran foruma
Modeli su odlični ali imam dva pitanja u vezi Defendera...

Gdje je plava rotirka (ili 2 rotirke) i zašto ima srebrne a ne bijele kotače?

5981802714_1aa17b43ec_z.jpg


http://www.flickr.com/photos/chp-fan/5981802714/

BTW Busch se 'švercao' pa je na Defender stavio kotače od Toyote Land Cruiser a odgovarajući bi bili oni od Roco Land Rovera.
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
nik kaže:
Modeli su odlični ali imam dva pitanja u vezi Defendera...
Gdje je plava rotirka (ili 2 rotirke) i zašto ima srebrne a ne bijele kotače?

Defender je došao kao obični "civilni" model i prerada se sastojala samo od bacanja decala. Pretpostavljam da će rotirke biti naknadno instalirane od strane vlasnika.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh