Ekonomska kriza i modelarstvo

Didy

 
Osoblje foruma
Pozdrav svima,

Evo malo uhvatio slobodnog vremena, pa onako bacio pogled na eBay i shvatio kako vec dugo nisam nista novog nabavljao cak niti svracao na eBay. I skontah da pored toga sto nisam imao ni vremena , tome je doprinjela i ova kriza jer sad vec puno rijedje nadjem nesto viska novca koje bi mogao utrositi na modele... Hvala Bogu situacija je daleko od kriticne ali ipak ne mogu reci da sva ta kriza nema uticaja.

Kakva je situacija kod vas? Kupuje li se i dalje istim intenzitetom ili je to sada znatno manje??
 

Ćiro_bos

Član foruma
Nisam primijetio da su modeli jeftiniji, ni za 1 €!
I ja sam skresao narudžbe na 1/3 prijašnjih, ali možda je uzrok tome da sam dosta toga već nabavio :ples2: .
pozdrav...
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Ne, ne mogu reć da sam nešto posebno kupovao. Jednu jedinu stvar i ta me koštala...
Drugi je razlog što se spremam graditi kuću, pa mi prokleti državni aparat izbija novce iz džepa, a lopatu još nisam zapiknul...
 

Schvabo

Novi član
Da budem iskren, dolaskom proljeća i lijepog vremena, ovdje nije padala kiša već oko 2 mjeseca, moj šef stanice više se igra vani s loptom i biciklom, tako da je izrada makete stala a isto tako i nabavka novijeg voznog parka. Naravno to je uvjetovano manjim boravkom u stanu i igranjem na livadi ispred zgrade.
Zato otac (ja) vježbam izradu kućica od kartona, što nema veze s krizom.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
I ja nešto manje nabavljam, iako se baš sad zna naći dobrih prilika... >:E: Damn! >:finger:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh