Kennedy iz mesinga - organizirana narudžba

Davor

Veteran foruma
SBB-CFF-FFS kaže:
ne, nego mislim da ljudi opcenito nisu "zagrizli" za kennedya kao sto sam mislio da hoce...

Izdriblao ih ACME! Štekaju novce jer ne znaju čime će ih iznenaditi. :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
SBB-CFF-FFS kaže:
ne, nego mislim da ljudi opcenito nisu "zagrizli" za kennedya kao sto sam mislio da hoce...

Ukoliko hoces da kazes da nisu zagrizli za mesinganog Kennedyja onda si u pravu. :palac_gore:
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Mon kaže:
SBB-CFF-FFS kaže:
ne, nego mislim da ljudi opcenito nisu "zagrizli" za kennedya kao sto sam mislio da hoce...

Ukoliko hoces da kazes da nisu zagrizli za mesinganog Kennedyja onda si u pravu. :palac_gore:

nisam znao da se negdje nudi plasticni? :D jesam li nesto propustio? :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
Najverovatnije jesi: S.Jovanovic. ;)

Salu na stranu, kao sto je Sky naveo anketa se uskoro zavrsava
pa ukoliko ima jos zainteresovanih za H0 model Kennedyja u mesingu mogli bi da iskoriste i glasaju (ukoliko to zele, naravno).

Iskreno se nadam da ce sakupiti dovoljno zainteresovanih pa ce i jedan ovakav model ugledati svetlo dana. :palac_gore:
 

Železničar

Poznati forumaš
SBB-CFF-FFS kaže:
a eto, i ja se nadam da cu jednom konacno dobiti zelene dizelke :D
A ja sam mislio da si ti čekao Markezovu 661...
Sad se ispostavlja da si za varijantu od messinga...
Ko zna na kraju možda nabaviš i Slavkovu 661...
:??:
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Bora Somborac kaže:
SBB-CFF-FFS kaže:
a eto, i ja se nadam da cu jednom konacno dobiti zelene dizelke :D
A ja sam mislio da si ti čekao Markezovu 661...
Sad se ispostavlja da si za varijantu od messinga...
Ko zna na kraju možda nabaviš i Slavkovu 661...
:??:

Jesam li negdje napisao slucajno da sam odustao od markezovih lokomotiva? :??: :??: :??:
dapace, ne mogu iscekat da budu gotove da ih kupim
cekat cu ih ako treba i jos 5 godina.
usput, osobno mislim da ovdje jako mali broj ljudi ima hrabrosti dati vise od 200€ za loksu, tako da i ne ocekujem previse ni od projekta "messnig".
 

wiggum

Veteran foruma
Ajmo sada malo stat na kočnicu jer bi ovo moglo krenuti krivim smjerom, ne namjerno već slučajno zbog greške u komunikaciji (kao što se već dogodilo). Zato ostavimo sve ostale vrste i projekte Kenedija, i držimo se samo mesinganog u ovoj temi. ;)
 

Davor

Veteran foruma
[okvir]Zaključujemo glasanje o zainteresovanosti članova foruma malezeljeznice.net za proizvodnju i naručivanje modela Kenedija izrađenog od mesinga.
U anketi je učestvovalo 39 članova od čega se 21 izjasnio kao zainteresovan a 18 njih kao nezainteresovani.
Moderator za modele
Davor[/okvir]
 

Davor

Veteran foruma
[okvir]O modelima u mesingu nastavljamo ovde :arrow: <a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=99&t=4847" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=99&t=4847</a>

Moderator za modele
Davor[/okvir]
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh