KIRUBA Classic Balkanzüge

NClight

Hybernated
Re: Novi specijalni magazin o Balkan Ekpress obučava 1950 -

Rolwie, Vielen Danke für die info!
MfG
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ali nema fotki od Rolfa unutra?! Inaće zanimljiv magazin...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Gorchi kaže:
Ali nema fotki od Rolfa unutra?! Inaće zanimljiv magazin...
To možda i nije niti loše. Znači, da je u ono vrijeme postojalo puno više fotografa koji su fotkali balkanske vlakove, a to nas treba veseliti ;)
 

gradina73

Član foruma
Danas sam i ja dobio ovaj magazin i moram reci da je stvarno dobro uradjen. Ima dosta novih slika ovih nasih balkanskih vozova sto se do sada nisu pojavljivale na internetu. O svakom vozu ima detaljan opis sastava vagona od 50-tih po do 90-tih a vrlo je interesantan sastav tih vozova u modelu na slikama na kraju magazina.

Za sve ljubitelje balkanskih ekspresa je ovaj magazin zlata vrijedan.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Diskusija o Orient Express-u prebačena je u novu temu:
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=87&t=4846" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=87&t=4846</a>
 

4w4

Član foruma
Impresivan mi je ovaj "Tauern" na naslovnici.Ono jeste "Akropolis"s kraja osamdesetih,prvi vagon "trci" Salzburg-Beograd,nije redovan,ubacivan je po potrebi,moze se vidjeti jos negdje na fotografijama ovog,drugi je za Kosovo Polje,potom dva za Skopje,dva za Thessaloniki i onda ide sest od "DB" za Athenes koji se ne vide."Mostar/Dalmacija" uvhacena negdje sredinom sedamdesetih po meni negdje u Bavarskoj,dakle na tom dijelu ova prva tri vagona su mi nepoznanica,cetvrti je "talijan" iz Triestea za Munchen,potom vagoni iz Ploca(vidi se "DB" ov "dms") pa idu vagoni iz Sarajeva ....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh