"Nadnica za strah" WHITE Corbit

drazenb67

Član foruma
Sjeća li se tko legendarnog francuskog filma "Nadnica za strah", gdje junaci filma prevoze nitroglicerin kamionima....
Kao malog taj me film fascinirao, a i danas je dobar iako je stariji od pola stoljeća....
Nedavno sam naišao na neke slike i odlučio napraviti kamion u izdanju iz tog filma.
Kamion je White Corbit prastari model od Roco-minitanks programa sa puno pregradnji kao što su novi tvrdi krov kabine, dulji sanduk, nove lampe, odbojnik....fale još kanistri u sanduku---ima li tko ideju gdje ih nabaviti ?
Bar 20 kom.....

img1014.jpg
img1017.jpg
img1018.jpg
img1027.jpg
img1028.jpg
 

1borna

Veteran foruma
I ja se sjećam toga filma (više puta odgledanoga) ali se ne sjećam detaljno izgleda tih sanduka- bili su rešetkasti drveni?
Možda bi se nešto ovakovo dalo iskoristiti sa kamiona u sredini....
DSCN6515_zpsds07syhg.jpg
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Hmm..ovaj set moze da posluzi I za loko radionice! Koliko vidim ima kompresor boce za varenje I razne zanimljive sitnice!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Moram ga poruciti ali vidim da na Madjarskom sajtu nije na stanju vec se treba poruciti..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh