PayPal u potpunosti dostupan u Hrvatskoj[Komentari]

  • Thread starter Info [Bot]
  • Datum prvog posta

NClight

Hybernated
Malo pojašnjenje od samog PayPala:
Choose a Visa debit or credit card issued in Croatia to link to your PayPal account. We’ll send your withdrawals to this card, minus a fee. Then you can then use the payments any way you want.
Your available balance is automatically transferred on the first day of every month. You can also withdraw payments any time you want.

Dakle, debitna/bankomat-kartica ili kreditna kartica, naplatiti će malu naknadu za transfer, sva sredstva se automatski prebacuju prvog dana u mjesecu ili kada želite povući sredstva sami.
Detaljnije kada se netko prijavi ;)
 

felix

Član foruma
Evo javljam da sam uspješno prijavio Visa karticu "kreditnog računa"
i da ju je PayPal odobrio.
 

felix

Član foruma
modeli se odavno naručuju i plaćaju putem PayPal-a :)
no, ovo što napisah služi za primanje novaca putem tog servisa koji je odnedavno profunkcionirao za HR
 

fan train

Novi član
U vezi pay pala da vam se ne dogodi kao meni krađa , radi se o krađi master card karticom RBA putem pay pala, dakle skinuto mi je preko 1000kn , pay pal mi nakon mjesec dana šalje IP adresu sa koje je skinut novac , banka ne priznaje krađu iako je kartica hakirana, IP adresa se nalazi u Kanadi , od tog lika niti sam kupovao niti znam tko je niti što je, koliko sam uspio doznat preko poznanstva RBA , Splitska banka uopće to ne priznavaju , računalni kriminal u HR zakonski je loše rješen, jedina opcija je bila dignut odvjetnika , za1000kn neisplativo i tko zna koliko bi vremena trebalo da se slučaj rješi, problem je taj da banke neće da štite klijente, policiji uopće nisu dostavili nikakav dopis iako su mene uvjeravali da će oni to rješit, sreća da druge banke imaju web kartice koje su osigurane kod osiguranja.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh