Predstavljamo proizvođače cestovnih modela: MEMO

Herbie

Član foruma
Bok
Zanima me da napišete sve o kamionima MEMO. Vidio sam podosta takvih kamiona, ali ne znam ništa o njima ( ni cijene, ni kvalitetu pa čak ni internet adresu proizvodača).
Evo par slika kamiona:

6xt1rd.jpg


35cg3li.jpg
 

Herbie

Član foruma
Re: Predstavljanje modela MEMO

Danas sam malo gledao i trazio po internetu MEMO modele, ali jako je tesko pronaci trgovca koji ih drzi. Nasao sam dva na ebayu, ali nisam zadovoljan izgledom. Takoder sam nasao i par THW MEMO modela, ali nisu na prodaju.

Jedan od clanova foruma po imenu Nik napisao je da su se MEMO modeli prodavali 90tih i da ih je bilo mnogo u prodaji. Po njegovom komentaru dosao sam do zakljucka da se vise ne proizvode i da se tesko mogu kupiti. Zanima me da li postoje ikakve sanse da nadem modele u prodaji ko sto su ovi na slikama, ili se moram pomiriti s time da kupim bilo koji Memo dok ih jos ima na ebayu.
2j193xh.jpg


iqg0og.jpg
 

nik

Veteran foruma
Re: Predstavljanje modela MEMO

Herbie kaže:
Danas sam malo gledao i trazio po internetu MEMO modele, ali jako je tesko pronaci trgovca koji ih drzi. Nasao sam dva na ebayu, ali nisam zadovoljan izgledom. Takoder sam nasao i par THW MEMO modela, ali nisu na prodaju.

Jedan od clanova foruma po imenu Nik napisao je da su se MEMO modeli prodavali 90tih i da ih je bilo mnogo u prodaji. Po njegovom komentaru dosao sam do zakljucka da se vise ne proizvode i da se tesko mogu kupiti. Zanima me da li postoje ikakve sanse da nadem modele u prodaji ko sto su ovi na slikama, ili se moram pomiriti s time da kupim bilo koji Memo dok ih jos ima na ebayu.
http://i55.tinypic.com/2j193xh.jpg
http://i53.tinypic.com/iqg0og.jpg
Model na gornjoj slici je Herpa sa Memo kabinom a na donjoj Memo sa kipom prefarbanom u srebrno i Herpa felgama. Koliko se ja sjećam Memo je uvijek imao kipe u boji kabine što je i realno jer sam samo takve viđao i u stvarnosti. Koliko sam shvatio ili se modeli proizvode još samo po narudžbi u bojama/natpisima naručioca il je i to malo što se nudi samo 'ostatak' od prije.
Znači svi modeli su bili otprilike u ovom stilu:
132810j_23.jpeg

... http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... r/10242366
 

nik

Veteran foruma
Re: Predstavljanje modela MEMO

Biti ću sad malo OT...

Kao koliko-toliko dostojnog 'nasljednika' Memo kipera doživljavam jedino sadašnju, novu, seriju Herpinih 4x4 kipera (ovih sa novom 'glatkom' kipom).

he%20048552.jpg


156721.jpg


160834.jpg


He157841-.jpg


he%20156738.jpg
 

Herbie

Član foruma
Ima ovdje dobrih slika Memača, ali steta sto je mala ponuda kod kupnje. Po meni je Memo dobro odraden model kamiona i steta sta nisu nastavili proizvodnju i dalje SK i MP 1,2,3 linije Actrosa jer vjerujem da bi bilo kupaca.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh