Roco dijelovi

ivan2horvat

Član foruma
Pozdrav! Ispričavam se što ovaj oglas stavljam ovdje, stavio sam ga i pod rubriku "kupujem" no smatram da i ovdje ljudi bace pogled pa me interesira da li netko kojim slučajem ima ove označene dijelove za prodati? Znam da se dobe uvijek uz lokomotivu, no meni ovi fale. Ono što imam je vjerojatno za neki drugi model, odnosno, ne pašu na lokomotivu.
 

Attachments

  • 2334_0.jpg
    2334_0.jpg
    94.9 KB · Pregleda: 308
A

Anonymous

Guest
izgleda da se problem jos nije rijesio, pa obecajem da cu pogleti medju mojim Roco-vim vagonima u kojima sam primjetio da ima jos "slatkisa" pa se javim.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Nešto kao da sam vidio među mojim modelčićima,sutra pogledam pa ti javim :palac_gore: Ajjaj skupo ćeš mi to platiti,bar pregledom tvoje makete i 2-3 hladne pive :D :D
 

ivan2horvat

Član foruma
Oooo..ma na pivicu možemo neobavezno o dijelovima! Razgovor o maketi i sličnim stvarima nikad dosta! Sve u svemu ako itko pronađe bilo bi mi drago. :) Na žalost maketicu teško da čete vidjeti jer sam taman htio krenuti i ostao bez posla (tako Jaca hoće), no smiješi se novi pa ako upali znam što je prvo na tapeti. :)
 

Damir

 
Osoblje foruma
ivan2horvat kaže:
Oooo..ma na pivicu možemo neobavezno o dijelovima! Razgovor o maketi i sličnim stvarima nikad dosta! Sve u svemu ako itko pronađe bilo bi mi drago. :) Na žalost maketicu teško da čete vidjeti jer sam taman htio krenuti i ostao bez posla (tako Jaca hoće), no smiješi se novi pa ako upali znam što je prvo na tapeti. :)


:( :( Jako mi je žao! Ali da te razveselim,našao sam taj dijelić koji tražiš :palac_gore: Pošalji na PP ime adresu pa ti pošaljem!
 
A

Anonymous

Guest
piccolo kaže:
izgleda da se problem jos nije rijesio, pa obecajem da cu pogleti medju mojim Roco-vim vagonima u kojima sam primjetio da ima jos "slatkisa" pa se javim.
Pregledao svaku kutiju sa vagonima, na zalost nista - niti slicno :S:
 

ivan2horvat

Član foruma
Kolega, nema problema! Zahvaljujem se na trudu i volji, tako da se osjećajte kao i da ste našli. :) Damir mi je poslao jedan djelić koji je našao, što mi je zapravo i savim dovoljno. :ples Sad još samo trebam žaruljicu za roco lokomotivu. Ima je među postovima.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh