Start set Roco 41303

gljiva

Član foruma
Jeli netko zna nesto o ovom start setu:

Ako je kao na slici mora bit jako dobro ali ne znam da li se moze slici vjerovat.

Link:http://www.modellbahnshop-lippe.com/produkt/Roco/1-4-0-54733-002001-0-0-2-3-2-0-grp-de-p-0/ein_produkt.html
 

Attachments

  • start set_smanjena.jpg
    start set_smanjena.jpg
    95.9 KB · Pregleda: 208

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim da tu nebi smijelo biti greške ipak je to Roco ;)
Sad je pitanje,da li ti se taj set sviđa ili ga uzimaš zbog Roco Multi Mausa :hmmm
Ako je zbog MM onda imaš i jeftinije setove od cca 200 eu recimo Roco 51231!
 

gljiva

Član foruma
[/quote]Sad je pitanje,da li ti se taj set sviđa ili ga uzimaš zbog Roco Multi Mausa :hmmm

:) Pa sve je zapocelo nabavom MultiMausa, a trenutno sam zainteresiran za ovaj start set ponajvise zbog parne lokse koja ne izgleda nimalo lose.
Pa da skupim sve u jednom potezu :??: :??:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Jednim udarcem od 300 eu ubiješ 2 muhe :D
Unutra još dobiješ tračnice Roco Geo line (na nasipu) jedan lijep oval
te skretnicu mislim :hmmm ravna lijeva i puffer.
Pošto ti imaš relativno malu maketu možda bi trebao dokupiti jedan oval i par skretnica tako da ne budeš
više na Mehanu ;) a,imat ćeš istu maketu sa puno kvalitetnijim tračnicama :palac_gore:
 

nik

Veteran foruma
Roco često nudi povoljne setove koji nisu "junior" nego sadrže "prave" modele a ovo je jedan od njih. Jedino je treći vagon na slici iz "junior" serije ali to je u cijeloj priči zanemarivo. Bitno je to da se modeli iz ovakvih setova ne razlikuju od onih koji se prodaju pojedinačno.
 

gljiva

Član foruma
nik kaže:
Roco često nudi povoljne setove koji nisu "junior" nego sadrže "prave" modele a ovo je jedan od njih. Jedino je treći vagon na slici iz "junior" serije ali to je u cijeloj priči zanemarivo. Bitno je to da se modeli iz ovakvih setova ne razlikuju od onih koji se prodaju pojedinačno.

To sam cekao i zelio cuti. :palac_gore:
 

nik

Veteran foruma
I još jedan detalj; ovaj set sadrži vozila željeznice Istočne Njemačke "DR" a ne Zapadne Njemačke "DB", osim jednog vagona koji je "DB".
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh