Vagoni u kit-u

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Prilažem slike vagona u kitu koje sam davno nabavio kada su se prodavali zajedno sa željezniškom magazinom ili posebno. Firma TTN. Kupio sam sve što se kotrljalo na JŽ prostoru. Zato je skoro sve u JŽ boji osim jedno špicdaha sa kučicom koji je u fs boji. Vagoni čekaju jž natpise. Laki su za slaganje treba dokupiti kinematiku jer ona što je uz ne vrijedi. Isto sa kotačima koje je treba kupiti posebno ali svejedno nekako vrijedi jer nekih vagoni nije u velikojserijskoj proizvodnji(cisterna npr i jedantovorni sa krivim krovom- baš takav našao na slici iza JŽ36 na bohinjskoj pruzi/ Pa ko voli neka izvoli slike slijede.
dsc07781.jpg
JŽ i Talijanska boja
dsc07789.jpg

dsc07788.jpg

dsc07786.jpg

dsc07785.jpg

dsc07784.jpg

dsc07783.jpg

dsc07782.jpg
takav našao na slici iza JŽ36 na Drehscheibe forum tema JŽ parnjače.
pozz
kasti
 

Mon

 
Osoblje foruma
Koliko su stari ovi kitovi?
Koji je to magazin s kojim su isli u prodaji?
 

SHUCA

Poznati forumaš
Moža će Borna 1 više znati, ali , koliko se sećam iste modele FS teretnih vagona u KIT
varijanti HO, je imao početkom 70-ih u ponudi i Rivarossi ???? Bilo je i lokomotiva i još nekih vagona u KIT varijanti. .
Treba samo proveriti u starim katalozima 60-70 te godine. Jeftinije ,a doobra zabava :palci_gore:
Mislim da se cela serija nazivala trenHObi :??: Što mi se javlja POCHER :?: :?:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh