Wile E Coyote - moje željezničke igračke

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Skoro pa da se i slažem s tobom...

Evo par željezničkih modela..
zmodeli120110dstanicic0.png

Ovo je ŽS Beelmt s unutarnjom SMD rasvjetom. Prerada na bazi Roco vagona. Dodane odgovarajuće krovne i bočne rešetke. Prebojana i uređena unutrašnjost te promijenjen raspored i orjentacija sjedala.

Isto, ali u tandemu sa vagonom 1 razreda, Aeelmt
ivans1.png

ivans2.png


potom opet baza Roco, prerada u HŽ Beelmt. Ima nedostataka, poput veličine i broja prozora, ali ovo je jedan raniji rad gdje nisam išao u detalje, već sam želio imati HŽ Mimara vagon, dok još ACME nije ni razmišljao o tome.
rocomimararesize4.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
zatim još jedan vagon koji nije iziskivao previše preinaka da bude dobar HŽ vagon. Roco Rils HŽ Cargo
hrilsnz4.jpg


Prerada iz Roco...HŽ Hbils
hbisup0.jpg



I onda ponos moje zbirke, HŽ 2061-015 (Kennedy), by Slavko Jovanović
20612dr8.jpg


Iako se nikad nisu srele u stvarnosti, evo Kennedyja uz Helgu 922
helgaikennedyuy0.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Gledam, tražim i opet gledam i nigdje ne vidim temu sa svojim modelima. Kako sam smotan, možda sam je negdje i otvorio, ali ne bi znao gdje...
No bilo kako bilo, evo mojih igračaka.
Prvo ono zadnje koje sam napravio. HŽ Wlee. Prerada Fleischmann 1:100 modela. Naravno da nije točan, ima tu niz stvari koje ne odgovaraju stvarnom vagonu, ali godinama mi je ležao tu u kutiji i na kraju sam odlučio da ga "preokrenem".



Kolekcije buseva i vlakova razdvojene u zasebne teme. ;) wiggum
 

Mon

 
Osoblje foruma
Odusevljen sam, preradci domace radionice u domace modele. :aplauz:
Nadam se da ce biti jos ovakvih prerada i slika!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh