Zeleznicka stanica BISTRIK

markez

Član foruma
Nadam se da ce i ova maketa Bistrika, biti isto toliko lepo uradjena kao i maketa stanice Opatija-Matulji:

<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=20&t=918" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=918</a>

Postavljam par fotografija "skoro" zavrsenog projektovanja, a sa novim informacijama, javljam se kad sve bude gotovo.
Da napomenem, prezentacija makete Bistrika, bice u Banovicima, sredinom aprila tekuce godine.
 

Attachments

  • Bistrik_02.jpg
    Bistrik_02.jpg
    59.8 KB · Pregleda: 287
  • Bistrik_03.jpg
    Bistrik_03.jpg
    30.4 KB · Pregleda: 286
  • Bistrik_05.jpg
    Bistrik_05.jpg
    35.6 KB · Pregleda: 285
  • Bistrik_07.jpg
    Bistrik_07.jpg
    40.2 KB · Pregleda: 285
  • Bistrik_08.jpg
    Bistrik_08.jpg
    35.4 KB · Pregleda: 286

Damir

 
Osoblje foruma
Ja mislim da tu nema sumnje kakva će kvaliteta izrade biti,jer stanica Matulji-Opatija je ispala predobra! Neznam kako to najljepše opisati, Sretno :palac_gore:
 

markez

Član foruma
damir kaže:
Ja mislim da tu nema sumnje kakva će kvaliteta izrade biti,jer stanica Matulji-Opatija je ispala predobra! Neznam kako to najljepše opisati, Sretno :palac_gore:
Puno hvala. :naklon:
 

Ćiro_bos

Član foruma
Udruženje Bosanski kolosijek Banovići, čiji sam član, je dobio novu, lijepo opremljenu prostoriju za svoje djelovanje i rad. Jučer smo imali i zvanično useljenje!
Nekoliko sličica koje pokazuju prostor:


Prostor gdje bi trebala da se pravi pokazna maketa, zamišljena kao modularna, kasnije u temi Modularna maketa u BiH



Prvi segment makete je prikazan: Vlasnik firme za izradu maloserijskih modela Markez models je u znak plodne saradnje sa Udruženjem i RMU Banovići predao maketu stanice Bistrik Predsjedniku udruženja Dževadu Hodžiću



Ovo je prva maketa iz serije i velika je čast što smo ga mi dobili. Nekoliko detalja sa makete stanice koja je zaista plijeniila savršenstvom izrade













pozdrav...
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Prekrasna maketa! Čestitke Markezu, a i Slobodanu, ako je sudjelovao u izradi.

Čestitke i Udruzi Banovići, svaka čast momci!

P.S. Makrez, Damir još nije ni vidio uživo našu Opatiju-Matulji, kad vidi kod mene tek će poteći sline! *<8o *<green:
 

sale-sd

Član foruma
Odličan početak za pravljenje modularne makete!
Maketa stanice zaista izgleda lepo i detaljno, a prvenstveno bih pohvalio izradu drvenih greda ( koje i jesu drvene a ne plastične )!
:palci_gore: :palci_gore:
Pohvalio bih ovim putem sve koji su učestvovali u realizaciji ovog projekta, i verujem da su podjednako srećni i autori i ponosni vlasnici ove makete;
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh