Latest activity

• keniki7
    keniki7 reacted to kvrga_mrga's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Fina se tu kolekcija skupila :palci_gore:... Samo jedan prijedlog ako smijem... Nemoj postaravati modele autolakom :D (čini mi se da...
  • keniki7
    keniki7 reacted to KAPO's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Moj ulov iz Graza :D : FS E.636 202, Roco Ja sam prezadovoljan! Odlično vozi, fantastična je. Jedini problemi su rukohvati koji su jako...
  • keniki7
    Za Božić sam dobio jednu opaku pilu :D ! MEHANO TGV POS. Nakon modifikacije i unaprijeđenja, vlak je danas predstavljen građanima moje...
  • keniki7
    Nekoliko novosti u vuči, cargu i infrastrukturi! :hahahaha: Za vuču i cargo nabavljen je PIKOv start set. :) Nadam se da će Hercules...
  • keniki7
    U novo vučno vozilo danas sam ugradio DCC dekoder i montirao detalje. Lokomotiva jako lijepo izgleda. Vozi fantastično, jako je tiha...
  • keniki7
    Škola je završila, pa ću polako počet! Hvala Bora!:) Meni postolja na Easu ništa ne znače, Bitno mi je da imam domaći model! Tata mi...
  • P
    prle kc reacted to KAPO's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Konačno jedna nova zglobna lokomotiva! Rivarossi (Lima Expert) HR2771 - E646 157 Navetta u najljepšoj FS boji. Rivarossi je nedavno...
  • keniki7
    keniki7 reacted to Damir's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Prije od mene si stigao kući ccc...:fp: Super ulov,vidim da se tata isprsio za svoga maturanta!:cool:
  • keniki7
    Ulov sa burze u Ljubljani!:D Lokomotiva je 1044 057-6 ! Loksa ima pripremu za DCC. Za nju sam kupio i jedan dekoder.:) Uz stariju...
  • keniki7
    keniki7 reacted to hyperion's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Kapo, sudeči po snimku ova Mehano 216 odlično radi na digitalu? &feature=plcp
  • keniki7
    DCC super funkcionira na mojoj maketi! :D
  • keniki7
    Danas mi je došao setić od tri "kiper" vagona. Proizvođač je Gutzold. Detalji su super, jedino treba skužit kako kipaju.
  • keniki7
    Nakon manjih modifikacija novoga vagona (nije želio prelazit moje oštre zavoje) kompozicija je krenula ... :)
  • keniki7
    Hž 2062 014 i mala lokomotivica :mrgreen:
  • keniki7
    keniki7 reacted to NClight's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Ivane, u njegovom profilu na desnoj strani (ispod "avatara") piše lokacija... a u tvom? :mrgreen: KAPO se predstavio ovdje, kao i...

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh