Latest activity

• keniki7
    keniki7 reacted to KAPO's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Roco FS Eaos Ovaj Rocov set je zanimljiv radi toga što vagoni imaju neobične, automatske spojke. FS je na neke lokomotive i vagone...
  • keniki7
    FS Zags Proizvođač je PIKO. Vagon je odličan :) !
  • keniki7
    JŽ Gdov
  • keniki7
    DB APw, za vlak Adria Express :) ! Proizvođač vagona je ESU.
  • 66dovla
    66dovla reacted to KAPO's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Konačno jedna nova zglobna lokomotiva! Rivarossi (Lima Expert) HR2771 - E646 157 Navetta u najljepšoj FS boji. Rivarossi je nedavno...
  • keniki7
    Vagon je iz seta 45077. Fotka sa datumom revizije:
  • keniki7
    Interfrigo vagon engleskih gabarita. Detalji su strava. Natpisi, rukohvati, cijev vakuumske kočnica za Britaniju,...
  • keniki7
    Ma nema kvarenja teme... :D ! Za vuču vlakova MV481/482 imam savršenu mašinu. SŽ 342 004 koja je vukla vlak do Šapjana. Od Šapjana do...
  • keniki7
    keniki7 reacted to Thommo's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Lijepi komadići od 303mm, Kapo! :cool1: Trebalo bi nešto kao... Nažalost, ovaj moj plavi odljevak je "zijevnuo" pa sam svoju 1061...
  • keniki7
    Od jučer, kod mene je poznata INA/VTG cisterna od Brawe. Vagon je odličan, sa super detaljima. Malo sam aktivirao foto studio jer mi se...
  • keniki7
    Danas mi je došao jedan vagončić, DB SSk 07 od Fleischmanna. Jedan vrlo sličan vagon stoji u Rijeci. O njemu ću u sljedećem postu...
  • keniki7
    Nakon dugo vremena, konačno je u moj depo došla nova lokomotivica:). Meni jako dragu lokomotivu, SŽ 342 sam kupio od prijatelja @nik -a...
  • keniki7
    Eanoss-z 310-5 u Matuljima, 4.2.2016. Eanoss-z 310-5 u Matuljima, 4.2.2016. :D
  • keniki7
    Moj ulov iz Graza :D ! Roco FS e.636 194 :ljubav . Lokomotiva je stvarno kick-ass :yes ! OBB E (KMB) CD Es (Roco) OBB Gs (Roco)...
  • keniki7
    keniki7 reacted to 1borna's post in the thread KAPO-moji modeli with Like Like.
    Zubčanike svih vrsta i veličina možeš naći kod http://www.lemo-solar.de/shop/modellbautechnik.php a u tome dućanu imade svegaaa...

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh