Boosterove lokse i vagoni

Booster

Član foruma
Nije da se imam s cim hvaliti s obzirom kakvih stvari sam se nagledao ovdje ali eto moram i ja staviti svoju sirotinju. O maketi cemo malo kasnije u za to predviđenom podforumu dok ju pocnem "dizati na noge".

Lokse, večinom Mehanove, manevarka ne znam čija je a ova američka Union pacific je Model Power, to je friško stiglo izlicitirano na Ebay-u :)

boo4631.jpg


boo4632.jpg


Ove dvije su stigle nove ispod čekića :)

boo4627cr.jpg


boo4626.jpg


Vagoni (sataraš znam ali za sad je tako)

boo4635.jpg


boo4634.jpg


Toliko za sad, u biti poceo sam skuplati vise radi male koja je luda za vlakovima pa mi za sada dok ne obolim kao ostali neki smisao kompozicije nije bitan nego "samo da vozi" :)
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
I ja sam zeni rekao da se vlakicima
bavim radi klinaca,ali nije proslo :D
 

denis

Novi član
Prijatelju nemoj očajavat ja sam prije točno godinu dana krenuo sa dvije lokse i četri vagona a danas mi je kuča skladište postala.Malo po malo i bit če svega.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Booster kaže:
Nije da se imam s cim hvaliti s obzirom kakvih stvari sam se nagledao ovdje ali eto moram i ja staviti svoju sirotinju. O maketi cemo malo kasnije u za to predviđenom podforumu dok ju pocnem "dizati na noge".

Nemaš se čega sramiti, mehanotehnike imam i ja doma. Samo naprijed sa maketom i voznim parkom!
 

Mon

 
Osoblje foruma
Boosteru i Denise, pa vi ste pravi bogatasi!
Evo s cime sam ja davne 1980-te usao u svet ovog naseg hobbyja:

Naravno, pored Mehano(tehnikinog)tramvaja je bio i jedan krug sina kao i trafo. :)
 

Attachments

  • Mehanotram01.jpg
    Mehanotram01.jpg
    129.6 KB · Pregleda: 150

Booster

Član foruma
Anthovlak kaže:
od Mehanotehnike se kreće :) samo nemoj lokse voziti po tepihu i biti će sve ok :palac_gore:

Ma ne vozim, ovdje sam stavio tracnicu dekorativno radi slikanja :) u podrumu radim maketu ;)
 

denis

Novi član
Ja više zavidim svima vama koji imate makete.Moji modeli samo leže u vitrinama ja ih kupujem i skupljam a neznam uopče i dali i kako rade.
 

fila

Novi član
Pozdrav kolegi Boosteru..

Kolekcija je skromna, ali treba godina da se poveća....to govorim iz iskustva jedno 20 godišnjeg...

Drago mi je što si se odlučio na američke modele...ovi evropljani nas šiju za dosta....LOL
 

hyperion

Veteran foruma
denis kaže:
Ja više zavidim svima vama koji imate makete.Moji modeli samo leže u vitrinama ja ih kupujem i skupljam a neznam uopče i dali i kako rade.
Ne brini ti ništa. I moji modeli su cijelo vrijeme spremljeni u kutijama, uopće nemam mjesta za maketu. Nadam se da če i to doći jednog dana.
 

Booster

Član foruma
fila kaže:
Pozdrav kolegi Boosteru..

Kolekcija je skromna, ali treba godina da se poveća....to govorim iz iskustva jedno 20 godišnjeg...

Drago mi je što si se odlučio na američke modele...ovi evropljani nas šiju za dosta....LOL

Meni su Američki lijepši...a i lakše ih je nabaviti :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh