Brum - početak

brum

Član foruma
Poveznica imeđu mog glavnog hobija, sakupljanja modela automobila u mjerilu 1:64 i vašeg hobija je ovaj Mehano start set koji sam kupio u RC modelaraskom centru dok je još postojao, a "služio" je da malo uljepša moju podnu dioramu s modelima. Naravno, mehano set, tračnice na tepihu, vlaga po zimi, vručina po ljeti, i nije baš puno vozio, mada su mi rekli da je ova parnjača sasvim OK, i bila je u stvari bonus u tom setu. Čak i svijetli. Imam Mehano most, pružni prijelaz i dvije zakrivljene tračnice uz one koje su bile u setu.

Mislim da od svega ovoga ostaje samo parnjača, a što će biti dalje, to će te mi vi pomoći kada postavimo plan za maketu.

PB300053.jpg

PB300056.jpg

PB300055.jpg


Uz nju imam jedan izvorno BMW prodajno servisni centar, napravljen od nekog odličnog plastičnog materijala i koji osim ove "foto" trave izgleda odlično. Za sada sam ga napunio Bentley modelima, premda su oni do VW grupe.

PB300052.jpg
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
brum, budeš li se previše družio sa nama, preći ćeš potpuno na željeznicu! Automobili će postati tek popratna pojava! :D :palac_gore:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Sky kaže:
brum, budeš li se previše družio sa nama, preći ćeš potpuno na željeznicu! Automobili će postati tek popratna pojava! :D :palac_gore:


Imaš pravo,ali lako je moguće da i modeli auta 1:64 završe na bubnju foruma Autići.net,a onda se krene punim gasom
na modele željeznice 1:87... :D ;)
 

brum

Član foruma
Damir kaže:
Sky kaže:
brum, budeš li se previše družio sa nama, preći ćeš potpuno na željeznicu! Automobili će postati tek popratna pojava! :D :palac_gore:


Imaš pravo,ali lako je moguće da i modeli auta 1:64 završe na bubnju foruma Autići.net,a onda se krene punim gasom
na modele željeznice 1:87... :D ;)


Uf to se nemre desiti, nikada, može se samopojačati sekcija željeznica ;)
 

Damir

 
Osoblje foruma
brum kaže:
Uf to se nemre desiti, nikada, može se samopojačati sekcija željeznica ;)

I to je O.K ;)
Ali,kad i ako počneš sa željeznicom u mjerilu 1:87 hmm...vidjet ćeš i sam.
Uvjek bi nešto bolje i kvalitetnije,a šoldi nema ;) Najizvjesnija situacija je.... >:)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Nisam pratio temu ali koje bi merilo bilo idealno za tu razmeru autica?
 

brum

Član foruma
Thommo kaže:

Da, S, ali aktualna ponuda ne postoji, samo neki stariji modeli američkih željeznica iz 30-ih i 40 godina, pa sam onda odustao, i vrlo vjerojatno se upustio u H0.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh