H0 gradilište

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
P&H kran je nov ili neko staro izdanje.
Ako je nov,gdje je kupljen i za koliko?
 

mr.0

Član foruma
Mislim da je neko starije izdanje, kupio sam ga polovnog na e-bay-u. Nesjećam se točno cijene, al mislim da je bio oko 15ak eura. Orginalno je bio na kamionu, pa sam ga ja prebacio na Kibri gusjenice, i preuredio mu grajfer od Siku-a. Proizvođaća neznam, jedino što sam uspio pročitati bilo je "1/87 Made in Japan"
2402.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Prvo skidam kapu za preradu Tam-a .. bravo..bravo.. forma je pogodjena odlicno ;)
Ovaj dio nisam razumio?? Mozes li pojasniti ovo??

Napravio sam TAM 260t26 ,kabinu sam isprintao preko Shapeways-a,
 

mr.0

Član foruma
da, TAM-a sam solidno izradio, no zeznuo sam u završnoj obradi. Kad sam printao, odabrao sam najjeftiniji materijal, pa je model izašao dosta hrapav... Ja sam ga prebojao s par slojeva Revell boje, s tim da bi ga poslije svakog bojanja malo izbrusio. Sada je površina glatka, al sam loše izveo ove ostale detalje, to sam jutros radio na brzinu... Mislim da će uskoro morati ponovno na remont ;)

Prvo sam ga nacrtao u SketchUp-u (ovo je slika kad još nije bio završen):
01.jpg
potom sam uplodao na Shapeways, i naručio...
ovakav mi je stigao:
109.jpg
ovo je sa prve probe:
108.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh