H0 model JŽ 362 by ivan74

thomcro

Aktivan član
ivan74 kaže:
... jel su one zelene il crne? ...

colora.jpg
... otprilike!!!
 

ivan74

Član foruma
Obojao sam loksu, pa evo i slika
Postolje
2qna7x4.jpg

Frem
2ic8y6h.jpg

Samo sa žutom
2ly3h8j.jpg

2q8n6f8.jpg

Dio krova sa napola obojanim pantografom
2ypc4lz.jpg
 

ivan74

Član foruma
Stavio sam i pločice ispod prozora :ples
2w3c1ky.jpg

I foliju na prozore
vfk1n9.jpg

Danas ću najvjerojatnije staviti gelendere.
 

thomcro

Aktivan član
ivan74 kaže:
... Jel treba ić 1 il 2 hodnika? :??: :hmmm
c0312.gif
... sorry, ne kužim, pa nećeš nutra radit hotel nego prolaz kroz lokomotivu.

*****

I jedan mali savjet: kad snimaš odmakni mobitel da dobiješ jasnije fotografije jer su ti sve mutne.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
ivan74 kaže:
Sad sam došao do izrade hodnika kroz lokomotivu. Jel treba ić 1 il 2 hodnika? :??: :hmmm
Svaka polovina ima 1 hodnik, to na onoj strani gdje nema ventilacijskih rešetki na vanjski strani (t.j. za seriju 0) a serija 1 ima hodnik u sredini, svaka polovina jednog.
 

ivan74

Član foruma
Napravio sam upravljačke pultove, i hodnik kroz jednu polovicu lokse, ali sam slomio ruku pa zasad nemogu završit loksu. :cry: :( :( :polomljen:
 

thomcro

Aktivan član
ivan74 kaže:
Napravio sam upravljačke pultove, i hodnik kroz jednu polovicu lokse, ali sam slomio ruku pa zasad nemogu završit loksu. :cry: :( :( :polomljen:
:??: :??: :D ... ruku si slomio radeć pultove i hodnik :?: Onda drugu polovicu nemoj ni počinjat radit jer bog-zna što bi još mogal slomit :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh