Marklin My World

Bulares

Aktivan član
Danas sam se zaletio u West Gate po pelene u Mueller. Kako uvijek volim pogledati kaj ima na igrackama, otisao sa na drugi kat. A kad tamo na polici vidim Marklin djecji set vlakica. Cjena 370kn. Trenutno imaju 3 modela: ovaj koji sam uzeo, neka teretna parna i neki sa medekima. Uglavnom radi se o pocetnom djecjem setu u kojem se dobije oval Marklin C gleis tračnica, daljinski upravljac, baterije i vlakic. Tračnice su standardne H0. Vlakic je baš djecji, plasticni kotaci, baterije se stavljaju u vlakic tako da nema napona na tracnicama. Iskreno neznam zakaj su onda metalne tracnice u setu ali ok. (bu tata iskoristil negdi vec). Vlakic nema nikakve klasicne couplere vec magnete. Vrlo zgodno rjesenje i mogu reci da se jako dobro drzi. Vlakicom se upravlja pomocu malog IR daljinskog upravljaca. Ima po tri brzine u oba smjera, gumb stop, zvuk neke zene kaj blebece Njemacki, zvuk sirene i jos jedan (cini mi se zatvaranje vrata). Takoder ima svijetla ali samo na prednjoj strani. Sve u svemu, vidi se kvaliteta a i sam vlakic ide jako ljepo. Kaj da kazem da se mali ne mice od njega.

P.S. slozili mi malo vece tracnice od ovih kaj imam pa se vozilo po cijelom dnevnom boravku ;)

P.P.S. Osoblje foruma, ako je krivo mjesto za temu prebacite molim vas.
IMG_0476.JPG IMG_0478.JPG IMG_0479.JPG IMG_0480.JPG IMG_0482.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh