Modeli iz robne kuce

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pronasao sam par slika koje sam snimio u robnoj kuci KaDewe u Berlinu.Mogu reci da sam se zacudio da ovako veliki modeli kostaju malte ne kao HO razmera.Eh kad bi imao kucu sa dvoristem vec bi se ovako nesto vozalo.















 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Aca, jel se ti to prebacuješ na Vrtnu? ;)
Da da,kad budem dobio na loto ili opljackao neku banku pa kupio kucu sa dvoristem Hahaha.

Mada... mozda jednog dana...mozda.Mislim ne na pljacku nego da dobijem na loto-u.

Ma ovi modeli su mrak i voleo bih da je jedan u vitrini sa jedno 20m slozene pruge,ocas bi to bilo negde na pikniku.
 
  • Like
Reactions: Mon

Marko 0909

Član foruma
Ja ti imam LGB cijene su spram H0 4 puta veće no vjeruj mi ima G skala neke prednosti u odnosu na druge skale. Osim u vrtu možeš ga imati i u stanu.
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ja ti imam LGB cijene su spram H0 4 puta veće no vjeruj mi ima G skala neke prednosti u odnosu na druge skale. Osim u vrtu možeš ga imati i u stanu.
Jel ovo sto sam slikao G skala? U drugoj radnji sam video i cinimi se osetno vece modele.Koje sve razmere postoje?
 

Marko 0909

Član foruma
Jel ovo sto sam slikao G skala? U drugoj radnji sam video i cinimi se osetno vece modele.Koje sve razmere postoje?
Sve što je na slikama je G skala. Od ovih modela na slikama ima i osjetno većih modela u istom mjerilu. Posotji i veca skala ta I m i nju radi Maerklin (glavni) no nije baš cijenjena kao LGB. Modeli na slikama su modeli neke srednje veličine moja loksa u G skali ti je dugačka 63 cm preko odbojnika i ima 4,5 kg.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh