Pitanje u vezi Piko tracnica...

Didy

 
Osoblje foruma
Pitanje mozda i nije za otvaranja novog topica ali posto nemam nikoga da pitam "u zivo" onda cu to uraditi ovdije.

Interesuje me da li npr. Piko 55201 tracnice ( http://www.piko.de/produkt_db/check.php ... 0&id=55201 ) dolaze po jedan komad ili dolazi vise komada za navedenu cijenu (npr 2,3....). (necu nabavljati na piko stranici jer je preskupo ali me interesuje taj podatak).
 

Ćiro_bos

Član foruma
Didy kaže:
Pitanje mozda i nije za otvaranja novog topica ali posto nemam nikoga da pitam "u zivo" onda cu to uraditi ovdije.

Interesuje me da li npr. Piko 55201 tracnice ( http://www.piko.de/produkt_db/check.php ... 0&id=55201 ) dolaze po jedan komad ili dolazi vise komada za navedenu cijenu (npr 2,3....). (necu nabavljati na piko stranici jer je preskupo ali me interesuje taj podatak).
Tu dileme nema: 1 komad :D . Toliko košta i jedan komad Mehano tračnica
:eek: :eek:
Pozdrav!
 
A

Anonymous

Guest
Mislim da ti je to cijena jedna tračnice. Kad sam u HMS-u kupovao PIKO R1: Pitam lika, koliko ti je to. Skida on kutiju i čita s nje 11 HRK! Priupitam: "koliko je unutra komada?" On: "6" Daj kutiju i paf 66 HRK. No stvarno ne bi imalo smisla da jedna tračnica ima cijenu 1.83 HRK....

Vidim Didy da pucaš pitanja na sve podforume....gradi li se gradi :D
 

Didy

 
Osoblje foruma
Tnx
To sam i mislio nego negdje sam nekad davno procitao da dolazi vise komada pa nism bio siguran o cemu se radi...


A sto se tice gradnje, ne gradi se jos tek se projektuje pa malo gledam razne kombinacije al' vazno je da se krenulo valjda uskoro i bude nesto konkretno :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh