Tračnice sa "bettungom" H0

Vedi

Član foruma
Dakle, ko sve radi tračnice zajedno sa kamenjem u mjerilu H0?

Znam za Roco Line / GeoLine i za Märklin.

Jel ima još neko?
 

NClight

Hybernated
KATO radi i u H0 tračnice sa nasipom Unitrack ali samo za japansko i američko tržište, odgovaraju američkom prototipu tračnica. Možda bi ih se i našlo kod specijaliziranih europskih trgovaca koji dilaju ameriku i/ili japan. Pogledaj na www.katousa.com ili kod dobavljača koji dilaju NOCH u europi.

Za PECO se kupuje dodatna podloga koja se postavlja ispod tračnica i simulira nasip, malko je polu-spužvasta. Nabavlja se u rolama za tračnice i segmentima za skretnice, sličan sistem ima i od drugih proizvođača (NOCH ak' se ne varam)

Trix ima tračnice sa bettungom koje odgovaraju Maerklin geometriji, samo nemaju srednji kontakt... sve ostalo je isto.
 

KAPO

Poznati forumaš
NClight kaže:
...
Za PECO se kupuje dodatna podloga koja se postavlja ispod tračnica i simulira nasip ...
Ovako nešto:
 

Attachments

  • sl-350-peco-track-inlay-roll-5-metres--1506-p.jpg
    sl-350-peco-track-inlay-roll-5-metres--1506-p.jpg
    44.4 KB · Pregleda: 376

Aufle

Član foruma
Imate toga od Mössmer-a na bacanje vec godinama. U H0 i N, u raznim bojama i za razlicite tipove tracnica, mada i to nije problem, jer je podloga jako elasticna i vec ima posip sa soderom. Pogledajte moju maketu - 100% je upotrebljena Mössmerova podloga. http://www.youtube.com/user/Aufle
 

Aufle

Član foruma
OT: Da, sve oko stanice je Hobbex, a dosta je i Sommerfelda - nabavljeno je sve na E-Bayu. Sav material za maketu sam nabavljao na E-bayu, dosta malo novo, pa zato ima od svakog proizvodjača pomalo, baš kako je naišlo, pa sam znaš skupe su to stvari, a maketu onu što je na Youtubu - izradio sam u toku jedne godine sa automatikom, koja je bila mislim da najskuplji dio.
 
A

Anonymous

Guest
Aufle kaže:
Imate toga od Mössmer-a na bacanje vec godinama. U H0 i N, u raznim bojama i za razlicite tipove tracnica, mada i to nije problem, jer je podloga jako elasticna i vec ima posip sa soderom. Pogledajte moju maketu - 100% je upotrebljena Mössmerova podloga. http://www.youtube.com/user/Aufle


Moje iskrene cestitke. Tek danas sam vidio Tvoju maketu. Divno :aplauz: A modeli su posebna prica :palci_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh