Tramvaj 1:8

željko halambek

Veteran foruma
Prva probna vožnja 2105 [ nije dovršen do kraja ] - Maribor Studenci


Tramvaj se dobro pokazao u vožnji. Za probnu vožnju je korištena privremena elektronika. Za njega je inaće napravljena posebna elektronika jednaka kao za 22122 i ovih dana će se ugrađivati.
 

željko halambek

Veteran foruma
Pa malo kablovinja
image.jpeg.5d9fca90387af5bd8ccf3253baa538d6.jpeg

Sama tiskana pločica sa svim komponentama koje su on 0 kao i sama pločica rađeni po vlastitom znanju i dizajnu.
image.jpeg.c7fb0a3ef360dec40b24c124d1f4a27d.jpeg

Kako to izgleda u krupnijem kadru.
image.jpeg.93845b2afd5d4a9a73f2ab2847caf0ee.jpeg

Neki će vjerojatno postaviti pitanje kako to da je 2200 ugraviran na tiskanoj pločici za 2100.

Odgovor na to zapravo je prilično jednostavan.. Ova elektronika prvotno je namijenjena za moj 2200 tramvaj, pa je negdje u hodu u tu priču uskočio i Željko koji zapravo ima iste motore i prijenos kao i ja pa je elektronika kompatabilna uz neke manje preinake radi drugačijih tipki i malo više funkcija koje njegova elektronika pruža.

Toliko od mene
Igor
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh