Modelarske novosti za 2016. godinu

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ali bitno da je SŽ Spalnik u katalogu, a skuplja prašinu po shopovima svuda!! :palac_dolje:
Vjerojatno su svi ti domaći modeli u katalogu (izuzev ovih neizrealiziranih najava), manje-više preostale neprodane zalihe....
 

nik

Veteran foruma
skužio sam, zato i kažem nula bodova. Možeš kamin potpalit s ovogodišnjim ACME katalogom...
U ovogodišnjem ACME katalogu je i dalje najava za Croatia restoran a to je novi alat koji je izuzetno bitan jer može kad-tad za sobom povući modele vagona poslovnih vlakova što je poprilično bitno meni a vjerujem i mnogim drugim modelarima...
 

malimiha

Član foruma
Danas mi je došlo nešto na uši, pa ima požara ili samo dima, zato bi pital ili netko zna da za nekolko mijeseci dolazi kod ACME teretni vagoni Fals.
 

malimiha

Član foruma
Danas mi je došlo nešto na uši, pa ima požara ili samo dima, zato bi pital ili netko zna da za nekolko mijeseci dolazi kod ACME teretni vagoni Fals.
Danas sam čuo od kolege jednu vijest, da neće kod ACME dolazit teretni vagon Fals-z, Ovaj vagon će proizvest jedna austrijska tvrtka u Rumunjskoj (zaboravil sam ime tvrtke). Prvi teretni vagoni će biti sa oznakama CZ-AWT.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Inače ne znam niš o tome, ali ako bi to bila istina onda bi se moglo raditi o modelima vagona Fals-z CZ-AWT sa starim sandukom (polukružni otvori stepenica):

Pragersko, 21. 12. 20140107 – kopija.JPG

ili sa novim sandukom (ravni otvori stepenica):

Pragersko, 21. 12. 20140109 – kopija.JPG

Za nas bi naravno bilo najbolje da se uradi sa starim sandukom.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dakako postoje (ili su postojali) pravokutni otvori i na nekim vagonima sa starim sandukom, ali do sada sam ih vidio svega dva ili tri komada, svi ostali imaju polukružne otvore.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh