H0 gradilište

wagenman

Član foruma
Niko od nas nema sve ono što bi hteo da ima, tako da Kolega moraš preciznije da objasniš šta ti treba :D
 

mr.0

Član foruma
sinoć gledam modele, kad ono na radiju Azrina "od aljaske do meksika":party:...sjetih se da sam imao negdje jednu duuugu kabinu, i odmah se bacim na kutiju s djelovima. Kabinu pripilam na pola, kibri šasiju pripilam na 3 komada, sve poljepim, obojam... i Pit ima pravo radno vozilo:sef:

020420.jpg

0204201.jpg
02042014316.jpg
0204201431.jpg
 

mr.0

Član foruma
to su mi najmlađi modeli u kolekciji, al uvik se možemo dogovorit, puno su mi draži modeli iz prošlog tisučljeća... 80te & 90te :cool:
 

Herbie

Član foruma
to su mi najmlađi modeli u kolekciji, al uvik se možemo dogovorit, puno su mi draži modeli iz prošlog tisučljeća... 80te & 90te :cool:

Trenutno imam jedan drugi projekt u glavi, ali nikako da nađem potrebne dijelove.
 

mr.0

Član foruma
Malo sam kupovao ovaj mjesec, pa da predstavim novitete:
Za početak dva Kibri modela, Liebherr bušilica i O&K grejder:
kibri.jpg

zatim dva kineska no-name modela (kopija siku-a) :sutim
kadway.jpg

novi Actros i dva MAN-a tgs, te dvije kiper-poluprikolice, sve Herpa
novo.jpg
i meni najdraži model iz ove nabave, Roco Magirus u Michelin šemi
magirus.jpg
 

mr.0

Član foruma
modele iz predhodnog posta sam kupio nove, dok su modeli iz ovog posta kupleni polovni:

dva Herpa Actrosa SLT:
actrosi.jpg

tri Herpa kipera (dva već jesu, a jedan će tek postati) i jedna kiper prikolica:
kiperi.jpg

tri šlepera i jedna čictilica, sve Herpa. Kupio sam ih prvenstveno radi djelova, svi će ići na preradu:
herpa.jpg
i ovaj Unimog kojeg sam sastavio od viška djelova koje sam imao doma. Dizalica je nepokretna, čista samogradnja:
unimog.jpg

...i za kraj polica. Po mom ukusu izgleda malo nabacano, al ipak mi se sviđa. Nije uspjelo sve stati, al to su slatke brige. Planiram uskoro napraviti još jednu
polica.jpg
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ove no-name kopije,gdje su nabavljene i koliko novcica vrijede?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh