H0 gradilište

mr.0

Član foruma
Pozdrav forumaši,
nick mi je Mr.0 , a možete me zvati i samo "nula"
Skupljam gradilišna vozila i strojeve u H0 mjerilu. Neke sam kupio, neke preradio, a neke u cijelosti izradio. Imam dosta toga, ču staviti grupne slike, pa ako bude koga šta zanimalo, mogu i detaljno poslikat :)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Dobro došao!
Koristi se opcijom "cijela slika" prilikom uplouda fotki sa PC-a.;)
Ove gore ću ti ja povećati ostale odmah sam...
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Odlicno,ali fali ti spremnik za ukapljeni plin.:)(mozda je plamenik na drva?)
Ili je to zuta cisterna koju vuce crni Iveco?
Inace ovo izgleda fenomenalno:respect:
 

mr.0

Član foruma
hvala,
plamenik je na lož-ulje, ispod bubnja ima rezervar cca 1000 litara... to im je dovoljno za 3-4 sata rada, al za veći posal moram nabaviti nekakvu cisternu:hmmm:
Ovo žuto što vuče crni Iveco je silos za filer, a sivo šta vuče plava Raba je rezervar za bitumen:pozdrav:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Vidim da je ovo neko Dalmatinsko otočno mjesto,neće li ga satrti ova teška mašinerija?:cool:
 

mr.0

Član foruma
Nisam još točno odlučio, ali na dobrom si tragu :palci_gore: Ako i sataremo rivu, brzo če mo napravit novu :D
Moj sljedeči projekt biti če Jadrolinijina Šoltanka da upotpuni atmosferu :dada:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
hvala,
plamenik je na lož-ulje, ispod bubnja ima rezervar cca 1000 litara... to im je dovoljno za 3-4 sata rada, al za veći posal moram nabaviti nekakvu cisternu:hmmm:
Ovo žuto što vuče crni Iveco je silos za filer, a sivo šta vuče plava Raba je rezervar za bitumen:pozdrav:
Predji na plin,odmah grijes i bitumen i plamenik.
I uzmi bolje ozoliranu cisternu za bitumen.
Jos kontejner sa laboratorijem za ispitivanje asfalta,ili radis sa IGH-a?

Salim se,vidio sam male,"portable"baze za asfalt ali ovo tvoje je napravljeno super.
Jos samo logistika po pitanju smjestaja osoblja i to je to.
 

Herceg

Član foruma
mr.0 ovo je preee dobro kapa do poda pogotovo ovo što si pravio razne separacije i sl. takvo nešto tražim već dugo vremena al sve šta sam našao je "home made" bar u 1:87mj
 

mr.0

Član foruma
Stigao paketić iz Hamburga :dada:
Tj, stigla su tri Kibrija koje ču sklopiti u jednu super-prikolicu
270320143136 (800x445).jpg
btw, traktori mi ne trebaju, pa ako je tko zainteresiran, može zamjena ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh