Đinovi cestovni modeli

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Uffffff
One policijske vatrogasne s smrkovims ganjam odavno al nokako na red da dojdu..
Inace za Centrotrans i Croatia buse ti zavidim.. I to vise komada imas ..ufffffff :)
Cudo cudo.....
 

Damir

 
Osoblje foruma
Zlajo moj,danas smo ja i Đino poslikali jednu trećinu toga. Ima on još policije,a tek civilnih iiiiiiii koliko hoćeš.
A,sada gledaj ovu kutiju koja je napunjena do vrha vojnim silama,a mislim da postoje još takve dvije osim ove što Đino drži u ruci...:cool:
I nismo ih uspjeli poslikati pa ćemo drugom prilikom. Ova tema će biti naj zatrpanija što se tiče cestovnih modela.:hihihi:

257.JPG
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Vidim vidim....
Ima tu svasta ;)
Aj sad znam gdje cu trazit rezervnih djelova ako trebadne za remont vojne masinerije ;)
 

đino.f

Član foruma
Kolega Zlajo, hvala na komplimentima i drago mi je što ti se sviđaju moji modeli.:pozdrav:
Kako Damir kaže ima toga još jako puno pa kad stignemo fotkati odmah ću predstaviti te modele na forumu.
Idemo dalje...:papa:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Na str.5 ovog topica su pri dnu svi auti iz moje epohe paaaa....:zvizdi::hahahaha:
Joj Andrej da si ti samo vidio blago cara Đina... Samo mogu reći da ima toga imaaaaa...:cool_2:

Evo par fotki i vitrinica sa modelima,ali i početka izrade Đinove makete.

258.JPG

259.JPG

260.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh