Class 245 Diesel Locomotiva

1borna

Veteran foruma
Hmm, Trix je jeftiniji od Pika (koji se precjenjuje)?
Obzirom da je Trix rađen kao i Maerklin, dakle provjereno kvalitetno ne sumnjam u kvalitetu tog modela!
Pogledaj kod Backa u Gundulićevoj, možda imaju i taj model?
 

nik

Veteran foruma
Hmm, Trix je jeftiniji od Pika (koji se precjenjuje)?
Obzirom da je Trix rađen kao i Maerklin, dakle provjereno kvalitetno ne sumnjam u kvalitetu tog modela!
Pogledaj kod Backa u Gundulićevoj, možda imaju i taj model?
Piko je sa zvukom a Trix nije...
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Obe su sa zvukom sudeci po specifikaciji prodavca.Samo treba proveriti kakve mogucnosti ima Trix-ov decoder jer su ranije znali da ponude model sa zvukom koji ima samo sirenu i nista vise!!!.

I ja sam najprije mislio da je Trix-ova bez zvuka, već sam napisao post o tome, ali sam još prije objave provjerio i vidio da ga ima:

»Mit Digital-Decoder mfx und DCC, sowie umfangreichen Geräuschfunktionen.
Spitzensignal
Ankuppelgeräusch
Diesellok-Fahrgeräusch
Signalhorn tief
Direktsteuerung
Bremsenquietschen aus
Spitzensignal Lokseite 2
Signalhorn hoch
Spitzensignal Lokseite 1
Schaffnerpfiff
Bahnhofsansage
Bahnhofsansage
Lüfter
Schienenstoß«

http://www.trix.de/de/produkte/details.html?tx_torrpdb_pi1%5Bart_nr%5D=22450&tx_torrpdb_pi1%5Brl%5D=107&tx_torrpdb_pi1%5Bbacklink%5D=107&tx_torrpdb_pi1%5Bpage%5D=1&tx_torrpdb_pi1%5Bperpage%5D=40&tx_torrpdb_pi1%5Bera%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bnewonly%5D=1&tx_torrpdb_pi1%5Bavailable_only%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bgaugechoice%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bgroupchoice%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bsubgroupchoice%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bfeature%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bcatalog%5D=0&tx_torrpdb_pi1%5Bsearchstring%5D=&tx_torrpdb_pi1%5Bsearch_artnum%5D=&tx_torrpdb_pi1%5Bsearchres%5D=1

Pitanje je svakako koliko je taj zvuk kvalitetan, pored toga radi se o »Einsteigermodell-u«, a to bi trebalo da znači da su detajli nešto pojednostavljeni.

»Highlight: Erstmalige Auflage der "Multi-Engine"-Lokomotive Baureihe 245. Detailliertes, preiswertes Einsteigermodell mit umfangreicher Ausstattung.«
 

1borna

Veteran foruma
Maerklin i Trix su kao odgovor konkurenciji pred nešto godina počeli uvoditi tzv Einsteigermodell (koji su prije bili među standardnima)
Oni jesu nešto jednostavniji i sa manje detalja od novijih serija no i dva puta su jeftiniji, ali dekoder i zvuk su jednako kvalitetni!
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Maerklin i Trix su kao odgovor konkurenciji pred nešto godina počeli uvoditi tzv Einsteigermodell (koji su prije bili među standardnima)
Oni jesu nešto jednostavniji i sa manje detalja od novijih serija no i dva puta su jeftiniji, ali dekoder i zvuk su jednako kvalitetni!
U tom slucaju bih svakako izabrao Trix-ov model.Po mom misljenju je kvalitetniji od Piko-vog,a i jeftiniji
 

Robi74

Član foruma
Supporter (2016)
Molim znalce sa dobrim okom i profinjenim sluhom da pogledaju priložene filmiće. I dalje očekujem vaše komentare, pohvale ali i kritike, mislim da su kritike presudne.



Lp,

Robert
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
O zvuku je u komentaru Trix lokomotive rečeno da je vrlo loš, i da djelimično nema veze sa realnošču (od cca. 5:30 dalje).

Ja osobno bi izabrao Piko.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ovo je bilo slikano na štantu PIKO tako da ne znam od koga su ga nabavili...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh