DAMMIC kolekcija 1/87

dammic

Član foruma
Audi A6 Avant
zk5r9y.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Tko je proizvođač tog modela audija? Ubuduče se preporučujemo da uz fotku napišeš i proizvođača. :)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
hyperion kaže:
Tko je proizvođač tog modela audija? Ubuduče se preporučujemo da uz fotku napišeš i proizvođača. :)

Killer9990 kaže:
Ja bih rekao Bburago , onako na prvi pogled !
:plaza:

Po postolju na kojem se nalazi model autića (a i sata u pozadini :D ) rekao bi da je model Orginalni Audi shop proizvod al naravno nisam siguran.. :zvizdi:
Ja imam takva dva Audija (A5 i A6).. Mislim da ih Herpa proizvodi za Audi shop, ali nepiše nigdje da su oni, jer je na kutiji Audi logo i srebrenom naljepnicom/hologramom koja jamči orginalni Audi proizvod/brend :geek:

P.S.

evo mojih
http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=77&t=1482&start=200
 

dammic

Član foruma
djzlaja kaže:
hyperion kaže:
Tko je proizvođač tog modela audija? Ubuduče se preporučujemo da uz fotku napišeš i proizvođača. :)

Killer9990 kaže:
Ja bih rekao Bburago , onako na prvi pogled !
:plaza:

Po postolju na kojem se nalazi model autića (a i sata u pozadini :D ) rekao bi da je model Orginalni Audi shop proizvod al naravno nisam siguran.. :zvizdi:
Ja imam takva dva Audija (A5 i A6).. Mislim da ih Herpa proizvodi za Audi shop, ali nepiše nigdje da su oni, jer je na kutiji Audi logo i srebrenom naljepnicom/hologramom koja jamči orginalni Audi proizvod/brend :geek:

P.S.

evo mojih
http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=77&t=1482&start=200


Točno , Audi A4 je iz Audi shopa ( Herpa), tvz, CDM kolekcija , a A6 je normalni Herpin model ali s izmjenjenim felgama ( 20 cola )u odnosu na orginal , jer se vani daju i takve stvari nabaviti
 

dammic

Član foruma
Ajmo dalje s Audijima u "revijalnom tonu" :ples
i4lquw.jpg

Audi 100 , 200 , A6 , A6 allroud ( herpa , ritze )
2q182gj.jpg

Audi TT , TT cabrio ( plavi Ritze , crni Herpa , sivi NN )
64e6p2.jpg

Audi A3 , A3 sportback ( bijeli Herpa , crveni Welly )
20qja7t.jpg

Audi A8 , Audi A7 , Audi R8 4.2 FSI , Audi R8 5.2 FSI roadster ( svi herpa )
 

dammic

Član foruma
Idemo dalje :prof:
qnw9y9.jpg

Audi 80 b3 , Audi 90 , Audi 80 b4 , Audi A4 avant b7 , Audi A5 , ( Herpa , Ritze )
5mmyc0.jpg

Audi 80 avant b4 , Audi A4 b5 , Audi A4 cabrio b5 , Audi A4 cabrio b7 , Audi a5 ( Ritze , herpa , Welly )
123tu82.jpg

Servis radi
or55qe.jpg
 

dammic

Član foruma
Damir kaže:
Dosta smo pričali o autima... :D A,sada modeli željeznice ;) :hmmm
Ma nema toga puno ,a i nisam poslikao , kad predstavim autiće prvo koji su kod mene primarni :palac_gore:
2yu0lec.jpg
 

Killer9990

Poznati forumaš
dammic kaže:
Ajmo dalje s Audijima u "revijalnom tonu" :ples
i4lquw.jpg

Audi 100 , 200 , A6 , A6 allroud ( herpa , ritze )
2q182gj.jpg

Audi TT , TT cabrio ( plavi Ritze , crni Herpa , sivi NN )
64e6p2.jpg

Audi A3 , A3 sportback ( bijeli Herpa , crveni Welly )
20qja7t.jpg

Audi A8 , Audi A7 , Audi R8 4.2 FSI , Audi R8 5.2 FSI roadster ( svi herpa )

Ne zelim biti cjepidlaka, ali na ovoj jednoj slici na kojoj pise da su
A8, A7, R8 coupe & R8 spider , zapravo i nema A7ice vec je umjesto
njega Q7ica
:D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh