Domagoj Vu modeli :)

Domagoj Vu

Aktivan član
Pozdrav svima! Nije nikakav novitet ali ovo je vježba prerade mog Rocovog DR Shimmnsa dodajući 'USS' (United States Steel Corporation). Vagon ne postoji ali ima ZSSK-ov sa natpisima AXBenet, USS i NACCO. Tjeo sam ga preurediti u taj slovački ali postolja su drugačija te ploča sa oznakama.
Prvi koraci su dodavanjem slova 'USS-a'.
2rp5yeh.jpg

Shimmns USS-a i Scooby Doo i Shaggy. :crvenilo:Dodan je krug.:cool:
25poc28.jpg


zsu3cl.jpg

Vagon se suši trenutno na stolu.
Pozdrav, Domagoj Vu ;)
 
Last edited:

AMERICAN train

Član foruma
ja imam samo jednog jedinog vagona za sada umojoj kompoziciji kojem se otvaraju vrata točnije kliže u stranu i ponosan sam na to jer eto moju epohu je jako teško skupiti pogotovo što se tiče civill war radi se o matua modelu vagona za prijevoz konja u to vrijeme kad je bio građanski rat budem postavio video da se vidi da su pomična
 

Domagoj Vu

Aktivan član
ja imam samo jednog jedinog vagona za sada umojoj kompoziciji kojem se otvaraju vrata točnije kliže u stranu i ponosan sam na to jer eto moju epohu je jako teško skupiti pogotovo što se tiče civill war radi se o matua modelu vagona za prijevoz konja u to vrijeme kad je bio građanski rat budem postavio video da se vidi da su pomična
Ali razmisli, pročitaj - mislim da tvoj vagon nije iz doba američkog gradjanskog rata oko 1850 godine...
 

Bero01

Veteran foruma
@AT postolja na vagonu su ti jedno 80 - 100 godina pre-moderna....
a ako pogledaš fotku koju si sam postavio, primijetit ćeš da su postolja uglavnom tipa Arch bar.
Znači nula bodova za divlji zapad, samo uletavaš i kvariš čovjeku temu.
:mamurluk:
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jedni od prvih vagona u mom depou...
Märklin ?????
Operater željeznice: Nepoznat
Broj vagona:Nema
Privatna tvrtka vagona:Nije privatan
Duljina preko odbojnika: Nema
Revizija: Nema
30hpzkw.jpg

Looks 8/10
Good looking!

BTW u ponedeljak stize jedan malo rijetki HZ-ov model u moj depo. :palci_gore:

Imam poteskoca u uploadanju od Tinypica. Jer netko zna bolji server za uploadanje fotki?
Tinypicu naravano :palac_dolje: i stalno mi izbacuje "Uploaded failed, please try again" i to po nekoliko puta... :spank: :mamurluk:
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
Konačno sam ga upecao!
Klein Modellbahn 3427
Operater željeznice:HŽ
Broj vagona:31 78 595 1 780-5 Eas-z
Privatna tvrtka vagona:Nije privatan
Duljina preko odbojnika:14.06m
Revizija:REV Ca 12 4 95



Sa Rils-z ceradašem i ovo je drugi HŽ vagon u mojoj kolekciji ali znam da ovaj nije toliko rijedak!

Looks 10/10
Excellent looking!
Od greška je revizija Čakoveca koja je ispisana slovom C, KOC.O-GP te poluge ispod suknje za zrak ako se ne varam. Ea(o)s-z vagoni često dolaze u Vukovarsku luku po staro željezo koje voze za Italiju i Austriju.
Sretno Valentinovo!
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
Jučer na burzi nije bilo ništa baš zanimljivo ali bilo mi je drago se malo družiti sa forumašima!
Roco (kat broj nepoznat)
Operater željeznice:SBB CFF FFS
Broj vagona:562 101 (nema ime vagona ali siguran sam da je Laaeks)
Privatna tvrtka vagona:GOTH & CO. A.G. / General motors Suisee S.A.
Duljina preko odbojnika:22.9m
Revizija:REV Bi 15.2.64
Kliknite na sliku da bi ste vidjeli u punoj veličini:




 

Domagoj Vu

Aktivan član
Vagon koji sam osvojio zajedno sa dioramom na nagradnoj igri zbog crtanja stripa.
Piko (kat broj nepoznat)
Operater željeznice: DB
Broj vagona:46 80 8256 011-0 Ibbhlps
Privatna tvrtka vagona:nije privatan
Duljina preko odbojnika:14.0m
Revizija: prazni kvadrat revizije bez oznake
Depo: Bremen Sebaldsbrück



Looks 7/10
Ok looks
Fali odbojnik.
Isprike na lošim fotkama (sad su mi fotke kao Prle Kc) zbog tmurnog i hladnoga vjetrovitog vremena dok sam slikao vagone, sam se smrzo hladnom na vjetru!
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
Mali Update na diorami!
Unaprijed se ispričavam zbog loše svjetlosti jer moram paziti u prolasku kroz vrata da ne zapnem...
U Eas-z sam utovario drva koje sam uzeo prije mjesec ipo na Šoderici kod Koprivnice!
Eas čeka istovar drva...
2u4ttsx.jpg

Dvije šine sam skinio i napravio pružni prijelaz, naravno bez križa!
ivbv6f.jpg
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
Kad sam napisao post, cuo sam dzemsa kako brunda sa terenim vlakom pa sam odmah odjurio slikati na tavan.....taman zaljepil post i odjednom sam ga cuo pa nisam ni stigao editovati.
Model je kupljen u Virovitici na burzi.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jouef HJ6012

Operater željeznice:SNCF
Broj vagona:35 RIV 87 SNCF 276 4 220 - 1 Habils
Privratna tvrtka vagona:Franprix
Duljina preko odbojnika:20.48
Revizija: DP 23.6.89
Depo:nema

Looks 10/10
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
Evo ga u pravom zivotu slikan negdje krajem 80-tih. Autor nepoznat.
habis.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh