GE Evolution & EMD SD70 serija lokomotiva

Schigi

Član foruma
Evo konačno sam naručio jednu MTH SD70ACE sa zvukom trebala bi stiči pred kraj sedmice,a u prolječe kupojem još od Athearna

:palci_gore: joooj nemas pojma koliko ti zavidim :)... ako te ne mrzi mogao bi i ti da uradis jednu recenziju kao jlwii2000:
[media=youtube]ckRbiE1TYQc[/media]

ja cu se za ovu zimu zadovoljiti sa jednom Bachmann SD40-2 ATSFsa DCC onboard. svaki dan je ocekujem da stigne... klopa

:plaza:
 

bnsf

Član foruma
Schigi kaže:
:palci_gore: joooj nemas pojma koliko ti zavidim :)... ako te ne mrzi mogao bi i ti da uradis jednu recenziju kao jlwii2000
Evo upravo na podlozi njegove recenzije sam se odlučijo za kupovinu a Athearna bi več kupio ali se bojim dati tolike pare jer je prva serija jje ako slaba po iskustvima mnogih modelara u Americi.
Slabo ili zaboravljeno barvanje,detalji odpadaju i lokomative izkaču ca tračnica zbog uvijenih(slab odlitak) postolja,slab zvuk treba da se dokupi dihtungu od soundtraxx-a zato što zvuk bježi po lokomativi umjesto da ostaje u zato namenjenom prostoru.
Na athearnu kažu da če te stvari biti sređene u drugoj seriju a prvu seriju večina modelara šalje nazad na servis.
Zato sam odlučio da čekam novu seriju,da si ne pravim troškova.
Pozz.
 

bnsf

Član foruma
Evo DCC funkcije koje nudi proto 3.0 ugrađen u MTH SD70ACE
F0-svjetlo i ditch lights
F1-zvono-bell
F2-kratka truba
F3-paljenje i gašenje lokomative
F4-ima više funkcija -zvuk za putnički promet
-zvuk za manevriranje po yardu (svitching) dva različita
F5-biraš svjetlo Table za brojeve,svjetlo u kabini ili oboje skupa
F6-master volume
F7prednja kupla
F8-zadnja kupla
F9-signal za kretanje naprijed
F10-signal za kretanje nazad
F11-Coupler slack
F12-truba za prelaz
F13-kratki doppler
F14-produženo paljenje lokomative
F15-produženo gašenje
F16-povečava motorni minimum(samo zvuk)
F17-smanjuje motorni minimum
F18-zvuk ON/OFF
F19-srednje duga truba
F20-zatvara kuple prednju i zadnju
F21-master reset
F22-4 različita zvuka minimuma
F26-zvuk za produženo kočenje
F28-clickety clack ON/OFF(neupotrebno)

Te funkcije nudi dekoder ako imaš MTH DCS kontroler ja sa Digitraxovim kontrolerom mogu upotrebljavati samo do F-12,po mome mišljenju dosta,i možda i previše.
 

bnsf

Član foruma
Evo prijatelj je kupio Intermountain BNSF ES44AC stvar je grozna slabije je kao modelpower svuda su prstni odtisci neke stvari nisu obarvane ,na vrhu kabine pocjedila se boja :shit: tako da model ide u ponedeljak u reklamaciju :geek:
 

bnsf

Član foruma
Emd SD70ACS za Saudsku arabiju izgleda kao iz filma Transformers :D .Ali meni se dopada naravno imao bi takav model.
 

Attachments

  • 2690.1278974414.jpg
    2690.1278974414.jpg
    264.6 KB · Pregleda: 71

Schigi

Član foruma
:shock:
mogu da pretpostavim da su ovi silni dodaci kojekakvi filteri vazduha zbog pustinjskog peska ali mogli su to mnogo smekerskije da dizajniraju. ovako zaista odaje utisak kao da ce svaki momenat da se transformise u nekog trainobot-a >:p>
 

Damir

 
Osoblje foruma
Čim je njega BNSF uškicao,možemo se nadati da će biti ubrzo u njegovoj kolekciji :D :D
 

bnsf

Član foruma
Schigi kaže:
:shock:
mogu da pretpostavim da su ovi silni dodaci kojekakvi filteri vazduha zbog pustinjskog peska ali mogli su to mnogo smekerskije da dizajniraju. ovako zaista odaje utisak kao da ce svaki momenat da se transformise u nekog trainobot-a >:p>


Da to su filteri vazduha naprijed su filteri ua vazduh motora a pozadi sfilteri za vazduh kompresora,ali meni ta loksa stvarno ubija daje dojam skloni mi se s puta :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh